egon44 Opublikowano 1 Stycznia 2018 #31 Opublikowano 1 Stycznia 2018 (edytowane) @GOLUMN kto tobie polecił te dwa produkty z Aquaela? Moja rada 1.Łapy precz od zbiornika 2.Włączyć grzałkę na 26C 3.Zakupić lepsze bakterie nitryfikacyjne 4.Przykryć zbiornik kocem i nie podglądać co się dzieje w zbiorniku na czas dojrzewania Edytowane 1 Stycznia 2018 przez egon44 1
MatiK Opublikowano 1 Stycznia 2018 #32 Opublikowano 1 Stycznia 2018 12 minut temu, egon44 napisał: Moja rada 1.Łapy precz od zbiornika 2.Włączyć grzałkę na 26C 3.Zakupić lepsze bakterie nitryfikacyjne 4.Przykryć zbiornik kocem i nie podglądać co się dzieje w zbiorniku na czas dojrzewania Zdecydowanie. 1
GOLUMN Opublikowano 1 Stycznia 2018 Autor #33 Opublikowano 1 Stycznia 2018 19 minut temu, egon44 napisał: @GOLUMN kto tobie polecił te dwa produkty z Aquaela? Ciekawość.
egon44 Opublikowano 1 Stycznia 2018 #34 Opublikowano 1 Stycznia 2018 5 minut temu, GOLUMN napisał: Ciekawość. Nie ma się co smucić szczególnie w nowym roku Dokup sobie parę szt na zapas tych bakterii https://erybka.pl/product-pol-835-Prodibio-Biodigest-1-ampulka.html Jedną szt od razu wlej do baniaka. 1
GOLUMN Opublikowano 1 Stycznia 2018 Autor #35 Opublikowano 1 Stycznia 2018 52 minuty temu, egon44 napisał: Nie ma się co smucić szczególnie w nowym roku Dokup sobie parę szt na zapas tych bakterii https://erybka.pl/product-pol-835-Prodibio-Biodigest-1-ampulka.html Jedną szt od razu wlej do baniaka. Czy taką ampułkę można dać jak już ryby będą w akwarium czy tylko w czasie startu zbiornika?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 1 Stycznia 2018 #36 Opublikowano 1 Stycznia 2018 1 minutę temu, GOLUMN napisał: Czy taką ampułkę można dać jak już ryby będą w akwarium czy tylko w czasie startu zbiornika? ..możesz śmiało wlewać jak ryby są w akwa. Instrukcja mówi o wlaniu do filtra....ale możesz śmiało wlewać bezpośrednio do wody tyle ,że wlewaj w pobliżu zasysu filtra. Tych bakterii nie przedawkujesz:) Nawet gdybyś wlał dwie ampułki. 2 1
GOLUMN Opublikowano 1 Stycznia 2018 Autor #37 Opublikowano 1 Stycznia 2018 Dziękuję za odpowiedzi i rady. Na pewno nie ostatnie. Za to właśnie bardzo lubię to forum.Na każde pytanie otrzyma się tutaj odpowiedź.Nawet jeżeli pytanie wydaje się dla nas banalne. Oczywiście również mile widziana jest konstruktywna krytyka. Coraz poważniej myślę nad przejściem na niebieską stronę mocy.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 1 Stycznia 2018 #38 Opublikowano 1 Stycznia 2018 6 minut temu, GOLUMN napisał: Coraz poważniej myślę nad przejściem na niebieską stronę mocy. ..i to jest słuszna decyzja:) Tylko pamiętaj ,że w tym dziale się przedstawiamy i swoje akwarium:) Jak coś to pytaj w odpowiednich działach:)
Gość Opublikowano 5 Stycznia 2018 #39 Opublikowano 5 Stycznia 2018 No i super - jakbym widział swój baniak z tym tłem. Muszę przyznać, że bardzo mi się podoba całokształt. W zasadzie kamienie mogłyby być wyższe ale u siebie również nie mam gruzowiska w 100% i raczej niższe kamloty. Jak dla mnie Twój baniak cieszy oko.
mareckee Opublikowano 6 Stycznia 2018 #40 Opublikowano 6 Stycznia 2018 5 godzin temu, raiders napisał: najlepiej to załatw sobie dojrzała wodę z podmianki od kogoś Wg tego co "udowodniono" to woda z akwarium nie ma żadnej wartości oprócz możliwej patologii i ew. chorób. W niej nie ma biologii. Lepiej chyba zaopatrzyć się w ustrojstwo II i produkty to zbijania NO2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się