Skocz do zawartości

180x60x50 100% DiY


RavenPl

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, RavenPl napisał:

 Dzieki za szybka odpowiedz.Powiem wam tak.Albo nic wam nie powiem.Prosze usunac caly temat na zyczenie.Zegnam.

Nieźle w gorącej wodzie kąpany jesteś, zadajesz pytanie po 7 rano i oczekujesz, że osoba która ma taką wiedzę aby Ci rzetelnie odpowiedzieć nic innego nie robi tylko czeka przy klawiaturze, niestety nie mamy dyżurów i bywa tak, że idziemy do pracy, zajmujemy się rodziną albo odpoczywamy w inny sposób, wykazał byś troszkę szacunku dla ludzi którzy udzielają się na tym forum i dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a tak wygląda jak by każdy miał być na Twoje zawołanie i jak tylko się nie odezwą to trzeba ich zlinczować.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, yaro napisał:

wykazał byś troszkę szacunku dla ludzi którzy udzielają się na tym forum i dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a tak wygląda jak by każdy miał być na Twoje zawołanie i jak tylko się nie odezwą to trzeba ich zlinczować.

Pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Tym bardziej że w poście 104 podałem ci wiele wskazówek , fotek, i po części odpowiedzi oraz gdzie szukać więcej na temat pasków RGB i Białych  w profilu Solis. Masz tam jakie proporcje zalecam , jaie diody, a w podwodnym opis jakie efekty uzyskujemy.

Widziałem rano ten twój post @RavenPl  ale uznałem że jak olewasz podpowiedzi i za chwilę znowu pytasz zamiast poczytać to stwierdziłem że po raz trzeci nie będę wyłącznie dla ciebie pisał tego samego co już tu jest.

Jak coś było nie jasne to zawsze możesz pytać na  PW

Edytowane przez deccorativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deccorativo Ciebie mozna nagrodzic medalem za aktywnosc na tym forum.Jestem wdzieczny za wszystkie Twoje podpowiedzi i wiele z nich wynioslem.Nie mam problemow z czytaniem ze zrozumieniem.W natloku ilosci postow czesc mi umknela albo w danym czasie zajmowalem się czym innym i zwyczajnie zapomnialem ze odpowiedziales na moje zapytanie.Chodzi o to...do komentowania jest tu 90% uzytkownikow a reszta do pomocy(w tym tez celu sa takie fora).Kazdy by ci kamienie ustawial po swojemu, ryby doradzal, usuwal z obsady(nie wazne ze tobie się podobaja ale forumowiczowi nie) a nie to tobie ma się podobac te akwarium(fakt jestem przeciwnikiem podorb morszczyzny lub wiezien dla pyszczakow).Stwierdzilem ze dam sobie rade sam jakos i wiecej się nie udzielac.Dziekuję Ci bardzo za wszelka pomoc.

Edytowane przez RavenPl
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Akwarium ukonczone.Do dokonczenia zmotywowala mnie dzis rozmowa z jednym panem z tego forum.Pozdrawiam tego Pana.Akwarium czeka na zarybienie.Czy wiec dobrym zestawieniem bedzie metriaclima zebra maison reef,gold kawanga,cynotilapia afra jalo.Do tego chcialbym ale nie wiem czy da rade Copadichromis kawanga dark blue.Belka powstala na zasadzie pana Decorativo.Na profilu soilis.Pilot dotykowy.Dwa paski rgb nie wodoszczelne(bo wodoszczelne mocniej się grzeja i szybciej przepalaja).Koszt 5m to 35 zl wiec nawet jesli się spali nie bedzie to wielka strata.Konce zalane zywica epoksydowa.Nie dawalem bialego paska bo akwarium przy zbyt mocnym oswietleniu stracilo by urok.Z rgb jak widac da się bialy zrobic wiec...

W miedzyczasie udoskonalilem kostrukcje kaseciaka.Aby przy malym rozmiarze weszlo jak najwiecej mediow.

IMG_20171211_173158_HDR.jpg

IMG_20171211_173143_HDR.jpg

IMG_20171211_162720_HDR.jpg

IMG_20171211_162821_HDR.jpg

IMG_20171211_162720_HDR.jpg

IMG_20171211_154942_HDR.jpg

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.