Skocz do zawartości

Perypetie kolegi Raperek .


raperek

Rekomendowane odpowiedzi

Suricade to akurat Pani ;) 

Nie sądzę żeby był tu ktoś z przepastną ilością wolnego czasu, chodzi bardziej o czytanie ze zrozumieniem i chęć do zrobienia czegoś samodzielnie. Ty liczysz, że wszystko poda Ci się jak na tacy, a nie o to chodzi korzystając z forum. Tu i tak jest masa informacji, wystarczy ją samemu wyszukać, CHCIEĆ ją wyszukać. Ty zadajesz pytania, które były zadawane tysiące razy i na KAŻDE z nich jest już tu na forum tysiące odpowiedzi więc naprawdę wystarczy skorzystać z wyszukiwarki. To zajmuje mniej czasu niż czekanie aż ktoś Ci odpowie, serio...

Edytowane przez MatiK
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja :) Szukałem ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi co myślicie o połączeniu w moim Zbiorniku 120/40/50cm  takich obsad

MAINGANO + Maylandia callainos

lub

Saulosi + Maylandia callainos

 

czy waszym zdaniem w moim zbiorniku jest dopuszczalne hodowanie Callainos ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U kolegi Eljota funkcjonowałacw takim zbiorniku w towarzystwie saulosi i yellow i wszystko było ok. On sam zresztą nie widzi przeciwwskazań by trzymać ją w takim litrażu co więcej sam ją poleca.
Kolego Raperek rozważ jeszcze może
Cynotilapię sp. harę Gallireya Reef równie piękna ryba i fantastycznie komponuje się z żółtymi samicami Saulosi i Maingano. Do takiego litrażu w sam raz.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka




6571578a8880ccbb7cce4e51c688a96a.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cynotilapię sp. harę Gallireya Reef-  no one też bardzo mi się podobają :)  czyli co 3 x po 10 sztuk ? :) 

 

 

ps: co myślicie o wyłączaniu na noc Falownika sa do tego jakieś przeciw wskazania  ?

 

 

Edytowane przez raperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bezprym napisał:

Cynotilapię sp. harę Gallireya Reef równie piękna ryba i fantastycznie komponuje się z żółtymi samicami Saulosi i Maingano. Do takiego litrażu w sam raz.

Identyczną obsadę planuje u siebie w 240 litrów, myślę, że ma to rację bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyłączać, nic się nie stanie. Jak nie będziesz wyłączał też się nic nie stanie. Zaburzysz tylko nocną cyrkulację i potem przez kilka pierwszych chwil jak już włączysz będziesz miał pewnie trochę syfku z nocy... Pytanie tylko po co chcesz wyłączać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo jest dość blisko Tafli wody i trochę w nocy przeszkadza słychać czasem takie delikatne pluski i zamierzam pod łączyć przez Timera i tak od 23:00 do 06:00 żeby się wyłączał . Uprzedzając pytanie o obniżenie go trochę to nie bardzo bo  mocno zamiata mi w zbiorniku zobaczę jeszcze dziś jak wsadzę Filtr wewnętrzny jaka będzie cyrkulacja może go całkiem zlikwiduję .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.