luki174 Opublikowano 29 Grudnia 2016 Autor #31 Opublikowano 29 Grudnia 2016 (edytowane) Cześć i czołem mala zmiana aranżacji, dołożyłem kilka kamyków na środek Edytowane 30 Grudnia 2016 przez luki174
luki174 Opublikowano 7 Lutego 2017 Autor #32 Opublikowano 7 Lutego 2017 Cześć Tak na dzień dzisiejszy wyglądają moje rybki/mój zbiornik. Jutro prawdopodobnie dorzucę Kryptokornę karbowaną, gdyż znajomy ma na zbyciu kilka sztuk, a i zobaczę, jak z zieleninką się mi spodoba https://www.youtube.com/watch?v=uQ3BjL2kuC4 Powiedzcie mi, co może być nie tak z tymi 2 Iodotropheusami Sprangeae Makakola Red? Mają takie wklęsłe brzuchy, czy to może być przez to, że są gnębione przez inne ryby, czy coś innego? Parametry wody:NO3: 1-5 NO2<0,01 PO4 0,6-1,2 pH 7,8 Co sądzicie o reszcie obsady?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 7 Lutego 2017 #33 Opublikowano 7 Lutego 2017 20 minut temu, luki174 napisał: Powiedzcie mi, co może być nie tak z tymi 2 Iodotropheusami Sprangeae Makakola Red? Mają takie wklęsłe brzuchy, czy to może być przez to, że są gnębione przez inne ryby, czy coś innego? ...mogą być nękane bo mają płetwy obgryzione. Ale może też być tak ,że są jakieś słabsze i dlatego są nękane.
luki174 Opublikowano 7 Lutego 2017 Autor #34 Opublikowano 7 Lutego 2017 Uhm. I teraz nie wiem, co robic? Kupic siatkowy kotnik i je tam wpuscic? Dac je do osobnego 60L akwarium? Czy zostawic nature, naturze? A co z reszta rybek? Na Wasze oko wszystko w porzadku?
luki174 Opublikowano 19 Lutego 2017 Autor #35 Opublikowano 19 Lutego 2017 (edytowane) Cześć wszystkim! Ostatnio do akwarium doszło troszkę zieleninki. Znajomy posiadał Kryptokoryne karbowaną, pomyślałem, że spróbuję ją usadowić u siebie Poniżej efekty. W kotniku 1 Iodotropheus Sprangeae Makakola Red. Coś się na niego uwzięły rybki i pewnie gdybym go nie odłowił, to skończyłby tak jak 2 pozostałe, których już niestety nie ma w baniaku Parametry w normie, rybki rosną, więc myślę, że wszystko OK. A co Wy sądzicie? Pozytywne, jak i negatywne komentarze mile widziane Akwarium *Przepraszam za jakość filmu, która nie powala, ale niestety nie mam obecnie możliwości nagrać jakimś lepszym sprzętem :/ Edytowane 19 Lutego 2017 przez luki174
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Lutego 2017 #36 Opublikowano 19 Lutego 2017 ..Łukasz..po prostu ładne:)
luki174 Opublikowano 30 Kwietnia 2017 Autor #37 Opublikowano 30 Kwietnia 2017 Cześć i czołem Małą aktualizacja z życia baniaczka Jeden samczyk się już wybarwił (zakupiony u fish_magic) i trochę odbiega od oryginału, ale jeszcze i tak nie jest najgorzej Zobaczymy, jak będzie z kolejnym/kolejnymi (na pewno jeszcze jeden zaczyna powoli zmieniać barwę na niebieską). Samiczka Saulosi inkubuje jajka i myślę, że lada dzień wypuści młode, bo pyszczek już nabrał dużych rozmiarów https://www.youtube.com/watch?v=UuK_k0yij0M
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się