luki174 Opublikowano 11 Września 2016 Autor #21 Opublikowano 11 Września 2016 5 minut temu, egon44 napisał: Zapewne samczyk saulosi zaczął dawać się we znaki innym rybom już w czasie podróży TO jest bardzo prawdopodobne, gdyż jak już otworzyłem woreczek, to już zaczynał się wybarwiać Ale to chyba nic groźnego?
pozner Opublikowano 11 Września 2016 #22 Opublikowano 11 Września 2016 Wątpię, żeby w absolutnej ciemności wykazywał jakąkolwiek aktywność..
fish_magic Opublikowano 11 Września 2016 #23 Opublikowano 11 Września 2016 W absolutnej ciemności ryby potrafią nawet się wytrzeć . 1
pozner Opublikowano 11 Września 2016 #24 Opublikowano 11 Września 2016 A to ciekawe. A jak to zaobserwowałeś? ...noktowizor? Oczywiście miałem na myśli absolutną ciemność (pojemnik transportowy), a nie zgaszone światło w akwarium, bo w takich okolicznościach u siebie też obserwuję pewną aktywność ryb.
egon44 Opublikowano 11 Września 2016 #25 Opublikowano 11 Września 2016 1 godzinę temu, luki174 napisał: TO jest bardzo prawdopodobne, gdyż jak już otworzyłem woreczek, to już zaczynał się wybarwiać Ale to chyba nic groźnego? Bez obaw płetwy odrosną i będzie ok
fish_magic Opublikowano 11 Września 2016 #26 Opublikowano 11 Września 2016 W pomieszczeniu bez okien.Dalej pogłówkuj. 1
luki174 Opublikowano 10 Grudnia 2016 Autor #27 Opublikowano 10 Grudnia 2016 Cześć i czołem Dość długo się nie odzywałem... Jak ktoś śledził forum, to zapewne wiecie, że miałem problem z rybkami, głównie Saulosi, która zapadły mi na Bloat a nie dałem odpowiednie silnych środków, w odpowiednie krótkim czasie, straciłem przez to aż 9 rybek tego gatunku ( ) Ale jak to mówią, człowiek uczy się całe życie Wczoraj dotarła do mnie paczuszka od fish_magic z 12szt. Chindongo Saulosi, które zagościły w nowym domku. 'Starzy' domownicy (10szt. Iodotropheus Sprangeae Makakola Red i 1szt. Chindongo Saulosi) przywitały ich bez problemów(odpukać). Ściemniłem wczoraj oświetlenie, tak, że tylko się niebieskie świeciło,a dziś od rana już normalnie Pływają wszystkie razem po całym akwarium. Także poniżej przesyłam filmik z dzisiejszego wieczoru Rybki jeszcze mają nieco poobgryzane płetwy, ale jak i tamtym razem, za jakiś czas, wszystko powinno dojść do normy Zapraszam do komentowania i oceny całego zbiornika, jak i rybek Dodam jeszcze, że jakieś 3 tygodnie temu dołożyłem do akwarium Cyrkulator Jebao RW-8 i dopiero przy nim wiem, że żadne syfek już się mi za kamieniami nie chowa Pozdrawiam, Łukasz Akwarium
egon44 Opublikowano 10 Grudnia 2016 #28 Opublikowano 10 Grudnia 2016 Krótko i na temat!!! Akwarium ładne jak i rybki
luki174 Opublikowano 11 Grudnia 2016 Autor #29 Opublikowano 11 Grudnia 2016 Dnia 10.12.2016 o 22:38, egon44 napisał: Krótko i na temat!!! Akwarium ładne jak i rybki Dzięki Z reszta, nieco mi pomagałeś przy jego zakładaniu
egon44 Opublikowano 12 Grudnia 2016 #30 Opublikowano 12 Grudnia 2016 Wszystko to twoja zasługa ,ja tam tylko trochę podpowiedziałem na co masz zwracać uwagę
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się