Skocz do zawartości

240l Raciczki


Rekomendowane odpowiedzi

Psuje bo ryba jest pokoleniem 666 w dodatku wygląda nie jak WF a jak typowy saulosi w sklepie zoologicznym ? Nie stać mnie na ryby z polecanych hodowli. Ledwo stać mnie na dwa akwaria a w zasadzie nie stać. Tak samo jak na dwa psy, dwa koty i myszoskoczki . Ale mam pasję i szanuję zwierzęta które trafiły pod mój dach. Czuję się za nie odpowiedzialna. Nie jestem hodowcą, nie zarabiam na rybach. Biorąc pod uwagę powyższe zmiana obsady bo ryba ma o kilka więcej pasków wydaje mi się niemaczna.


Wysłane z mojego PMT7008_4G przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika przecież nie musisz kupywać od razu całej obsady. W takim Tan Malu często robią promocje i w sumie koszt ryby jest nie wiele większy niż w zoologu a pewność że twoja ryba jest dobra gatunkowo jest bezcenna. Wystarczy napisać email i co jakiś czas dostajesz email z aktualną ofertą.


Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę za bardzo emocjonalnie podeszłam do tematu - stąd cały przydługi wywód ;)

Bezprym ja już mam pełną obsadę. Jedyne co to może w przyszłości przyjmę od Pleziego samice Red Fin. Dotknęła mnie kwestia wymiany samca saulousi na "lepszy model". Jak pisałam zdaje się w pierwszym poście obsadę prawie dostałam na zasadzie wymiany. Rzeczywiscie Red Redy pasuja slabo ale na razie nie szaleja. No i nieszczesny samiec "za duzo pasow" ktory oprocz tego pieknie sie wybarwil i obserwacja go sprawia mi duzo frajdy :-) Takze temat obsady jest zamkniety na razie. Zobaczymy co bedzie dalej bo w przypadku problemow np z Red Redami biore oczywiscie pod uwage znalezienie im innego domu.


Jesli ktos zapamieta moje akwarium w tej ilosci dostepnych na forum nawet ze wzgledu na Wielopaska to tez super ;-)



Wysłane z mojego PMT7008_4G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co to może w przyszłości przyjmę od Pleziego samice Red Fin.


A maleństwo wcina pokarm aż mu się płetwy trzęsą :) u Red Finów dymorfizm jest widoczny więc nie będzie kłopotu z rozpoznaniem jak troszkę podrośnie. Teraz w 72l to ma ocean tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny update ;)

Jest kaseciak. Jest blok z Purolite i jest chyba za mocny falownik bo mi wymiata piasek z przeciwległego boku akwarium.

Nastąpiła także drobna zmiana aranżacji. Juz tylko otoczaki.


873a58bad3a55347d303d425e09aba2a.jpg


I drobny filmik.


[ame]

[/ame]




Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.