Raciczka Opublikowano 4 Kwietnia 2016 Autor #11 Opublikowano 4 Kwietnia 2016 Psuje bo ryba jest pokoleniem 666 w dodatku wygląda nie jak WF a jak typowy saulosi w sklepie zoologicznym ? Nie stać mnie na ryby z polecanych hodowli. Ledwo stać mnie na dwa akwaria a w zasadzie nie stać. Tak samo jak na dwa psy, dwa koty i myszoskoczki . Ale mam pasję i szanuję zwierzęta które trafiły pod mój dach. Czuję się za nie odpowiedzialna. Nie jestem hodowcą, nie zarabiam na rybach. Biorąc pod uwagę powyższe zmiana obsady bo ryba ma o kilka więcej pasków wydaje mi się niemaczna. Wysłane z mojego PMT7008_4G przy użyciu Tapatalka 1
patst20 Opublikowano 4 Kwietnia 2016 #12 Opublikowano 4 Kwietnia 2016 A mi się Baniaczek bardzo podoba fajna aranżacja i ułożenie kamieni.
Bezprym Opublikowano 5 Kwietnia 2016 #13 Opublikowano 5 Kwietnia 2016 Monika przecież nie musisz kupywać od razu całej obsady. W takim Tan Malu często robią promocje i w sumie koszt ryby jest nie wiele większy niż w zoologu a pewność że twoja ryba jest dobra gatunkowo jest bezcenna. Wystarczy napisać email i co jakiś czas dostajesz email z aktualną ofertą. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Raciczka Opublikowano 5 Kwietnia 2016 Autor #14 Opublikowano 5 Kwietnia 2016 Może trochę za bardzo emocjonalnie podeszłam do tematu - stąd cały przydługi wywód Bezprym ja już mam pełną obsadę. Jedyne co to może w przyszłości przyjmę od Pleziego samice Red Fin. Dotknęła mnie kwestia wymiany samca saulousi na "lepszy model". Jak pisałam zdaje się w pierwszym poście obsadę prawie dostałam na zasadzie wymiany. Rzeczywiscie Red Redy pasuja slabo ale na razie nie szaleja. No i nieszczesny samiec "za duzo pasow" ktory oprocz tego pieknie sie wybarwil i obserwacja go sprawia mi duzo frajdy :-) Takze temat obsady jest zamkniety na razie. Zobaczymy co bedzie dalej bo w przypadku problemow np z Red Redami biore oczywiscie pod uwage znalezienie im innego domu. Jesli ktos zapamieta moje akwarium w tej ilosci dostepnych na forum nawet ze wzgledu na Wielopaska to tez super ;-) Wysłane z mojego PMT7008_4G przy użyciu Tapatalka
Pleziorro Opublikowano 5 Kwietnia 2016 #15 Opublikowano 5 Kwietnia 2016 Jedyne co to może w przyszłości przyjmę od Pleziego samice Red Fin. A maleństwo wcina pokarm aż mu się płetwy trzęsą u Red Finów dymorfizm jest widoczny więc nie będzie kłopotu z rozpoznaniem jak troszkę podrośnie. Teraz w 72l to ma ocean tylko dla siebie.
Raciczka Opublikowano 7 Kwietnia 2016 Autor #16 Opublikowano 7 Kwietnia 2016 Drobny update Jest kaseciak. Jest blok z Purolite i jest chyba za mocny falownik bo mi wymiata piasek z przeciwległego boku akwarium. Nastąpiła także drobna zmiana aranżacji. Juz tylko otoczaki. I drobny filmik. [ame] [/ame] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Krzymor Opublikowano 8 Kwietnia 2016 #19 Opublikowano 8 Kwietnia 2016 Ładnie, ładnie... Napiszesz jakie masz oświetlenie?
Raciczka Opublikowano 8 Kwietnia 2016 Autor #20 Opublikowano 8 Kwietnia 2016 Aquael Leddy Tube - sztuka jedna przymocowana tetrytkami do świetlówki. Totalna prowizorka, która działa w obu akwariach
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się