Raciczka Opublikowano 8 Kwietnia 2016 Autor #21 Opublikowano 8 Kwietnia 2016 W tym akwarium: W 450: Świetlówki służą tylko jako "mocowanie". Nie są używane do oświetlania. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Krzymor Opublikowano 8 Kwietnia 2016 #22 Opublikowano 8 Kwietnia 2016 Tyle wątków i dywagacji na temat LEDów, RGB a tu proszę... Efekt super.
Raciczka Opublikowano 8 Kwietnia 2016 Autor #23 Opublikowano 8 Kwietnia 2016 Efekt jest ok, ale nic nie zmienisz. Nie zmienisz natężenia czy koloru ☺ Manualnie możesz zmienić kąt padania promieni - i to w zasadzie jedyne co można zrobić. No jeszcze umiejscowienie oświetlenia jeśli tetrytki nie są za mocno zaciśnięte ☺ W przyszłości chce sama zrobić pokrywę i wówczas postaram się przez te miliony postów przebrnąć
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się