stan Opublikowano 22 Października 2015 #71 Opublikowano 22 Października 2015 Ja tego nie wiem będąc tam nie widziałem produktów sery czy innej firmy. I szczerze nawet w to nie wnikam czym karmią ponieważ ryby od nich są zawsze 1 klasa.
harisimi Opublikowano 22 Października 2015 #72 Opublikowano 22 Października 2015 Nie sądzę aby to była Sera. Może jako jeden z elementów diety jakiś produkt tej firmy się pojawia. Uważam, że tak na prawdę nigdy nie dowiemy się czym dokładnie ten czy inny hodowca karmi swoje ryby. Bo prawem hodowcy jest mieć swoje sekrety ☺.
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 22 Października 2015 #73 Opublikowano 22 Października 2015 W filmie ok. 3 minuta Получение заказа от Cichlidenstadl. часть1 - YouTube
crav Opublikowano 22 Października 2015 #74 Opublikowano 22 Października 2015 Byłem tam i tego nie widziałem... Może nie zwróciłem uwagi.
eljot Opublikowano 22 Października 2015 #75 Opublikowano 22 Października 2015 Pamiętam że obok "hodowli" był tam również sklep akwarystyczny, który miał szeroki asortyment, więc zapewne i produktami sery handlują. Osobiście na hodowli też widziałem pokarm płatkowy w nieoznakowanych kubłach. U Fuliera karmią też artemią zapewne własnej produkcji. Nawet sklep pokazują na stronie http://www.barsche.de/index1.html W szafce nad stolikiem kawowym jest też coś extra dla klientów bardzo dobre
harisimi Opublikowano 22 Października 2015 #76 Opublikowano 22 Października 2015 Marek ale tam obok hurtowni jest sklepik nie większy niż ten w Choszcznie taki zwykły ... danio, gupiki, sitka filtry itp. W środku jest jeszcze reklama tetry. Widziałem . Nie wiele to ma jednak wspólnego z rozwikłaniem ich sekretów .
MALAWI MBUNA WORLD Opublikowano 22 Października 2015 #77 Opublikowano 22 Października 2015 Ok. Faktem jest to, że co hodowca, to karmienie i każdy ma swoje sekrety, których nie chce zdradzać do końca.
harisimi Opublikowano 22 Października 2015 #78 Opublikowano 22 Października 2015 Co oczywiście jest zrozumiałe .
stan Opublikowano 22 Października 2015 #79 Opublikowano 22 Października 2015 Serio myślicie że mają super, mega tajne żarło dla fiszów? ;-)
harisimi Opublikowano 22 Października 2015 #80 Opublikowano 22 Października 2015 Osobiście jestem przekonany, że mają dietę o której nie opowiadają. Być może skomponowaną nawet z ogólnodostępnych karm jednak karmią wg klucza i swojej metody. Nie koniecznie dotyczy to punktu dystrybucji bo tam już jest produkt gotowy ale w hodowli na pewno karmią z pomysłem i znajomością tematu. Czas to pieniądz. Ilość to pieniądz. No i prestiż to pieniądz.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się