deccorativo Opublikowano 24 Września 2015 #11 Opublikowano 24 Września 2015 Dawid należy do tych doświadczonych ;-) No ale o obsadzie zawsze można podyskutować ;-) Rozumiem że się znacie Staszku - tak podejrzewałem po tym super aranżu że to nie pierwsze kamole D@wid układał w Malawi. Ja go nie znałem ale chylę czoła przed doświadczeniem kolegi.
eljot Opublikowano 24 Września 2015 #12 Opublikowano 24 Września 2015 tak podejrzewałem po tym super aranżu że to nie pierwsze kamole D@wid układał w Malawi. Wystarczyło kliknąć na galerię kolegi
D@wid Opublikowano 4 Października 2015 Autor #13 Opublikowano 4 Października 2015 Dojrzewanie zbiornika zakończone:) , przyszedł czas wyboru obsady:D Postanowiłem wybrać się osobiście na Słowacje i odwiedzić hodowle Flujera. Wybierając się do hodowli miałem jasno sprecyzowany cel zakupów ale niestety po przekroczeniu drzwi wybór okazał się dużo trudniejszy niż myślałem:P Ogromna ilość gatunków ryb dorosłych , które niestety nie są do sprzedania wyglądająca książkowo, które moim zdaniem powinny być w osobnym pomieszczeniu , bo można stracić głowę a tak mamy z jednej strony do czynienia z widokiem dorosłych stad,które chciałoby się kupić oraz maluchów 2-3cm na sprzedaż.Wybór padł na następujące gatunki: 1) Metriaclima zebra chilumba Maison Reef - 5 szt 2) Labeotropheus trewawasae Thumbi West - 6szt 3) Metriaclima zebra gold Kawanga - 5 szt 4) Pseudotropheus demasoni - 8 szt Maluchy oczywiście jak podrosną pójdą do redukcji co będzie czas pokażę Wieczorem postaram się wrzucić poglądowo foto:)
eljot Opublikowano 4 Października 2015 #14 Opublikowano 4 Października 2015 Z 5 sztuk maluchów to musiałbyś mieć dużo szczęścia aby udało się dobrać harem ale może je masz .
D@wid Opublikowano 4 Października 2015 Autor #15 Opublikowano 4 Października 2015 Prawdopodobieństwo że z 5 sztuk zrobi sie harem graniczy z cudem doskonale o tym wiem ale jak faktycznie bedzie czas pokaże.Chęci do jedzenia im nie brakuje więc nie pozostaje nic innego jak tylko czekac :)
D@wid Opublikowano 26 Października 2015 Autor #16 Opublikowano 26 Października 2015 Dawno nic się nie działo:) młodzież zaczyna rosnąć na chwile obecną prezentuje się tak:D 2
kado Opublikowano 26 Października 2015 #17 Opublikowano 26 Października 2015 bardzo fajnie wygląda , al czy nie za mało kryjówek dla Demasoni ?... to można by rzec "szczelinowiec "
stan Opublikowano 26 Października 2015 #18 Opublikowano 26 Października 2015 Bardzo ładny i klimatyczny baniaczek - Brawo
cactus Opublikowano 27 Października 2015 #19 Opublikowano 27 Października 2015 Prawie dokładnie moja poprzednia obsada. Fajne U mnie brakowało tylko jakiegoś małego killerka bo trewki były mistrzami przetrwania.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się