misiek-1984 Opublikowano 27 Października 2015 #21 Opublikowano 27 Października 2015 Oj podoba się podoba
D@wid Opublikowano 27 Października 2015 Autor #22 Opublikowano 27 Października 2015 Cactus obsada bardzo podobna do twojej:) z tego co pamiętam miałeś jeszcze Pseudotropheus acei. Ja postanowiłem dodac gold kawange zobaczymy jaki przyniesie to skutek, obecnie kawanga robi mała demolke, ale to kwestia czasu - do momentu, jak podrośnie maison . Kado, jeżeli chodzi o ilośc kryjówek dla demasoni to uważam, ze jest wystarczająca, gdyż kazdy znalazł coś dla siebie bez większych zatarc .
D@wid Opublikowano 22 Listopada 2015 Autor #23 Opublikowano 22 Listopada 2015 Dawno nic się nie działo:D.Przyszedł czas pokazac młodzież, która rośnie jak na drożdżach. Biologia działa parametry w normie , serpentynik zaczyna porastac glonami:) Demasoni zaczyna pokazywac swój ostry temperament skutkiem czego nie obyło sie bez strat. Samce toczą regularne walki między sobą , gdy zbliża się krytyczny moment w akcje wkracza kawanga i rozgania towarzystwo:P
stan Opublikowano 10 Grudnia 2015 #24 Opublikowano 10 Grudnia 2015 No kurde Dawidku przepieknie Ci te baniaczek wyszedł - po prostu BRAWO ! No a te walczące demasony i reszta mbuny - bajeczka ! Musze jednak zakupić sobie demasony do nowej obsady. Skąd masz demasony ?
D@wid Opublikowano 10 Grudnia 2015 Autor #25 Opublikowano 10 Grudnia 2015 Ryby kupiłem osobiście u Flujera
Alex.C Opublikowano 10 Grudnia 2015 #26 Opublikowano 10 Grudnia 2015 Jak duze masz demasonki oraz kwange ?
michallis11 Opublikowano 10 Grudnia 2015 #27 Opublikowano 10 Grudnia 2015 Bardzo ładny baniaczek widać ze jesteś profesjonalistą i ogromnym pasjonatom tego pięknego hobby. Gratulacje
D@wid Opublikowano 10 Grudnia 2015 Autor #28 Opublikowano 10 Grudnia 2015 Kawanga rośnie jak na drożdżach przywiozłem ja ze Słowacji jak miała ok 3cm teraz spokojnie samiec alfa ma ok 5-6cm natomiast demasoni nie rośnie w tak zastraszającym tempie gdyś ryba sama w sobie należy do tych mniejszych ale spokojnie moje maja juz ok 3-4cm:):)
kado Opublikowano 10 Grudnia 2015 #29 Opublikowano 10 Grudnia 2015 też mi się bardzo podoba Twoje akwa
Gość Opublikowano 11 Grudnia 2015 #30 Opublikowano 11 Grudnia 2015 Czym w tej chwili świecisz ? Barwa światła wydaje się przyjemna dla oka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się