Ksiaze_Kluska Opublikowano 5 Września 2015 #21 Opublikowano 5 Września 2015 mam od Przemka czerń w szkle i wygląd jest super ale czyszczenie odcisków dziecięcych paluszków już nie mysle ze płyte lakierowana łatwiej sie czyści a raczej nie widać na białym tak mocno odcisków
marcin1ja1 Opublikowano 5 Września 2015 Autor #22 Opublikowano 5 Września 2015 mam od Przemka czerń w szkle i wygląd jest super ale czyszczenie odcisków dziecięcych paluszków już nie mysle ze płyte lakierowana łatwiej sie czyści a raczej nie widać na białym tak mocno odcisków Zarówno szkło jak i lakier czarny to jest album odcisków palców. Moja szafka w lakierze przy przenoszeniu była palcowana wielokrotnie i nic nie widać. Z resztą mam białe szkło na szafkach nocnych i też nie ma problemu z odciskami palców. Wydaje mi się, że czarne szkło i czarny lakier jest bardzo trudny w utrzymaniu czystości. Kolor biały nie dość, że jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości to nadaje całemu zestawowi lekkości. Reasumując potwierdzam Twoje przypuszczenia.
pozner Opublikowano 7 Września 2015 #23 Opublikowano 7 Września 2015 Bardzo ładnie urządzone akwarium. Te rybki już spore kupiłeś, czyli nie zaczynałeś od maluchów? I masz rację, pozbądź się tych sztucznych wynalazków (FF, RR).
MatiK Opublikowano 7 Września 2015 #24 Opublikowano 7 Września 2015 Bardzo ładnie urządzone akwarium. Te rybki już spore kupiłeś, czyli nie zaczynałeś od maluchów? I masz rację, pozbądź się tych sztucznych wynalazków (FF, RR). Marcin chyba po prostu stworzył większe mieszkanie dla swoich rybek i przeniósł je z 300 litrów, dlatego są takie duże Marcin, akwarium super! Bardzo mi się podoba, na pewno będę się wzorował przy okazji tworzenia czegoś większego tylko gdzie te kolejne fotki?
marcin1ja1 Opublikowano 7 Września 2015 Autor #25 Opublikowano 7 Września 2015 Marcin chyba po prostu stworzył większe mieszkanie dla swoich rybek i przeniósł je z 300 litrów, dlatego są takie duże Marcin, akwarium super! Bardzo mi się podoba, na pewno będę się wzorował przy okazji tworzenia czegoś większego tylko gdzie te kolejne fotki? Rybki zostały przeniesione z mniejszego akwarium. Plus dokupionych było parę sztuk aby stworzyć 3 sensowne haremy. Zdjęcia będę dzisiaj wieczorem, prezentujące całe akwarium i nowe nabytki. Wczoraj bez statywu nie dało się zrobić sensownych ostrych zdjęć.
pozner Opublikowano 7 Września 2015 #26 Opublikowano 7 Września 2015 E tam, nie uwierzę, że przy oświetlonym akwarium nie da się zrobić udanego zdjęcia z ręki. I tu się kłania mój postulat przedwyborczy o utworzeniu działu dotyczącego technik fotografowania ryb i akwariów. Klub mógłby zyskać masę fajnych fotek, a i fotografujący mieliby z czego być dumni 1
marcin1ja1 Opublikowano 7 Września 2015 Autor #27 Opublikowano 7 Września 2015 E tam, nie uwierzę, że przy oświetlonym akwarium nie da się zrobić udanego zdjęcia z ręki. I tu się kłania mój postulat przedwyborczy o utworzeniu działu dotyczącego technik fotografowania ryb i akwariów. Klub mógłby zyskać masę fajnych fotek, a i fotografujący mieliby z czego być dumni Akwarium było bardzo ostre. Tylko ryby były rozmazane. Wczoraj wszystko było robione na automacie. Dzisiaj pobawię się na manualu i ustawię odpowiednio ISO, czas i przesłonę. Tak jak obiecałem. Pierwsze zdjęcie
timi-akwaria.pro Opublikowano 7 Września 2015 #28 Opublikowano 7 Września 2015 No IMHO wyszło super. Bardzo mi się podoba:) Gratuluję!
MatiK Opublikowano 7 Września 2015 #29 Opublikowano 7 Września 2015 Bajka! Jak dla mnie, jeden z flagowych baniaków klubu...
marcin1ja1 Opublikowano 7 Września 2015 Autor #30 Opublikowano 7 Września 2015 Dziękuję za miłe słowa. Oczywiście z akwarium zniknie A. FF i jeżeli znajdę porządny dom to A. RR . No i oczywiście po zoobotanice dojdzie czwarty gatunek. Jaki? Sam jeszcze nie jestem w 100% przekonany. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się