danielj Opublikowano 22 Września 2015 Autor #41 Opublikowano 22 Września 2015 Będą jak rybska się troszkę przyzwyczają
Post_Mortem Opublikowano 22 Września 2015 #42 Opublikowano 22 Września 2015 U Marcina Malawiana. Mają typową pomarańczową obwódkę na płetwie grzbietowej. Jak troszkę podrosną, dam fotki. Gdy w niedzielę odbierałem od Marcina fuljerowe "placki" to nadmienił, że się wybierasz do niego po fuelle. Ładnie się te rybska prezentowały na żywo, ale trochę czasu upłynie zanim osiągną godne Twojego zbiornika rozmiary
Guban88 Opublikowano 22 Września 2015 #43 Opublikowano 22 Września 2015 A co to za tło ? [300] Malawi
danielj Opublikowano 23 Września 2015 Autor #44 Opublikowano 23 Września 2015 Tło to tradycyjnie wyrób własny w stylu "beton Malawi" Racja, troszkę czasu minie zanim podrosną, ale mnie się nie spieszy, działam na "terenowym biegu "
inmar Opublikowano 25 Września 2015 #45 Opublikowano 25 Września 2015 To byłe moje szkiełko,jest filmik w moim temacie "projekt inmar" 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się