Wojtasny Opublikowano 3 Kwietnia 2016 Autor #41 Opublikowano 3 Kwietnia 2016 Tak wygląda teraz mój większy 240l zbiornik
lukib7 Opublikowano 3 Kwietnia 2016 #42 Opublikowano 3 Kwietnia 2016 Pomijając wątpliwe aspekty wizualne i rodzaj akwarium. Typowy, smutny, przerybiony Malawi mix z tropheusem z Tanganiki. Poczytaj trochę forum i zobacz galerię zanim zaczniesz się chwalić.
Wojtasny Opublikowano 4 Kwietnia 2016 Autor #43 Opublikowano 4 Kwietnia 2016 Pod jakim względem smutny? Chwalić się każdy może. Mam wystawione wszystkie rybki na sprzedaż i chcę zrobić całą obsadę na nowo. Chciałbym zakupić Hongi Sweden i jeszcze jakiś inny aby stworzyć fajny harem. Kamienie też chce zmienić.
MatiK Opublikowano 4 Kwietnia 2016 #44 Opublikowano 4 Kwietnia 2016 Chciałbym zakupić Hongi Sweden i jeszcze jakiś inny aby stworzyć fajny harem. Kamienie też chce zmienić. A co rozumiesz przez stwierdzenie "hongi i jeszcze jakiś inny żeby stworzyć fajny harem"? Bo nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale harem to dobór osobników rożnych płci, ale z tego samego gatunku. Jeśli do gatunku Hongi chcesz dobrać jakiś gatunek to byłyby dwa haremy liczę oczywiście, że to nieszczęśliwe sformułowanie, chociaż po obecnej obsadzie można się spodziewać wszystkiego co do kamieni to rzecz gustu, jeśli Ci się takie podobają to nie ma żadnej potrzeby zmieniać, weź tylko do serca rady odnośnie obsady bo ten aspekt chyba troszkę jeszcze u Ciebie kuleje (bez obrazy).
Bezprym Opublikowano 4 Kwietnia 2016 #45 Opublikowano 4 Kwietnia 2016 Saulosi dokup, hongi i już fajna obsada jest. Możesz dokupić jeszcze maingano ale tu już wtedy jednosamcowo we wszystkich gatunkach. Maksymalnie 15 doeosłych rybek a wiec 3 haremy 1+4. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
Wojtasny Opublikowano 4 Kwietnia 2016 Autor #46 Opublikowano 4 Kwietnia 2016 Najpierw to muszę opchnąć moje rybki i zacząć wszystko od początku żeby to miało ręce i nogi. Tylko nie ma chętnych a jak już są to wszyscy by chcieli za pół darmo kupić.
LECHPL Opublikowano 4 Kwietnia 2016 #47 Opublikowano 4 Kwietnia 2016 To i tak nieźle, ja wszystko co oddawałem to za darmo nawet po złotówce nie było chętnych.
myciu Opublikowano 6 Kwietnia 2016 #48 Opublikowano 6 Kwietnia 2016 Ja nawet takiego nie mam. Ozdoby w akwarium (wapien i łupek) bardzo ładnie wygladają.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się