timi-akwaria.pro Opublikowano 29 Kwietnia 2015 #11 Opublikowano 29 Kwietnia 2015 A co zrobić z tymi moimi rybkami wtedy? Oddać tam skąd do Ciebie trafiły, a w zamian za nie weź saulosi i już
JemioloSeba Opublikowano 29 Kwietnia 2015 #12 Opublikowano 29 Kwietnia 2015 Dokładnie jak radzi Andrzej i Timi. Połącz poziomowanie z wyłapaniem całej obsady i oddaj ją do zoologa w zamian za 10 maluchów Saulosi. To dość popularny gatunek więc nie powinno być kłopotu z dostępnością. Z 10 młodych po jakimś czasie będziesz w stanie zostawić sensowny harem 1+4 ale o to się na razie nie martw.
Wojtasny Opublikowano 29 Kwietnia 2015 Autor #13 Opublikowano 29 Kwietnia 2015 No to przy najbliższej wymianie wody muszę się tym zająć. Dzięki za cenne informacje zanim jednak to zrobię to najlepszym rozwiązaniem byłoby w końcu kupić jakieś większy zbiornik i robić wszystko od podstaw.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 29 Kwietnia 2015 #14 Opublikowano 29 Kwietnia 2015 No tak masz rację,ale to musiałbym od połowy akwarium coś podłożyć żeby to w miarę równo stało. ...napiszę dla jasności...Poziomujesz szafkę czyli kliny pod szafkę a nie pod akwa.
Wojtasny Opublikowano 29 Kwietnia 2015 Autor #15 Opublikowano 29 Kwietnia 2015 ...napiszę dla jasności...Poziomujesz szafkę czyli kliny pod szafkę a nie pod akwa. No tak bo akwarium może pęknać. No ale szafkę muszę też od połowy poziomować.
timi-akwaria.pro Opublikowano 29 Kwietnia 2015 #16 Opublikowano 29 Kwietnia 2015 ...najlepszym rozwiązaniem byłoby w końcu kupić jakieś większy zbiornik i robić wszystko od podstaw. To jest najlepsze rozwiązanie:)
Wojtasny Opublikowano 29 Kwietnia 2015 Autor #17 Opublikowano 29 Kwietnia 2015 Mam już jedno akwa na oku i jutro muszę tam dzwonić żeby się dogadać,bo cena atrakcyjna jak za 240l z szafką i pokrywą bo tylko 350zł. Uprzejmie proszę o prowadzenie w tym wątku dyskusji na tematy, które swoim zakresem nie wykraczają poza ramy działu "Przedstaw się i swoje akwarium". Jeżeli autor wątku jest zainteresowany uzyskaniem porad lub informacji, które wykraczają swoim zakresem poza ramy tego działu proponuję założenie odrębnych wątków we właściwych działach forum. Post_Mortem
Wojtasny Opublikowano 1 Maja 2015 Autor #18 Opublikowano 1 Maja 2015 No i stało się. Dziś dobiłem targu i kupiłem większe akwarium 240l o kształcie fali,wraz z szafką oczywiście. Muszę tylko szafkę przemalować bo nijak nie pasuje mi do mebli w pokoju,ale nie wiem jakiej farby użyć na płytę meblową. Dodaje jedną fotkę jak wygląda teraz przed całym zabiegiem.
suricade Opublikowano 1 Maja 2015 #19 Opublikowano 1 Maja 2015 Szafkę możesz okleić odpowiednią folią samoprzylepną. Dostępna jest w sklepach budowlanych i necie.
Wojtasny Opublikowano 1 Maja 2015 Autor #20 Opublikowano 1 Maja 2015 Wszystko spoko tylko nie mam cierpliwości do takiego oklejania więc wolałbym to pomalować.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się