Skocz do zawartości

Polecane firmy/producenci zbiorników


Olobolo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zaliczam do tych sklejaczy czy jak ? Bo nie bardzo cie rozumiem Stan .


Akurat ciebie nie zaliczam do sklejaczy bo mam od ciebie zbiornik i jest to pełna profeska ( NIE RAZ CIEBIE POLECAŁEM NA TYM FORUM JAKO SUPER SPECA OD KLEJENIA BANIAKÓW ;-) ).

Jeżeli chodzi o sklejaczy to raz się naciąłem na sklejacza co niby miało być taniej i dobrze, oczywiście niech to szlak jak zobaczyłem akwarium . Druga sprawa robiłem wycenę zbiornika w erybce ( bardzo polecane na morszczyźnie zbiorniki i sam widziałem ich robotę) i wcale nie była wiele wyższa niż u ciebie Przemku. Jedynie co mocno nabijało cenę to klejenie na miejscu zbiornika ;-) ale to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan cena jest ceną .Każdy ma swoją . Cieszę się że akwarium ode mnie Ci się podoba .


Nie mam nic do konkurencji ,rynek jest ogromny i każdy znajdzie swoje miejsce. Ale to co niektórzy prezentują w internecie i się tym szczycą denerwuje mnie osobiście . Ponieważ często zwykły zjadacz chleba tego nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zwykły zjadacz chleba, taki jak ja, kompletnie się na tym nie zna:). Jak poszedłem do sklepu zoologicznego i zapytałem o te szlify. . . Wlasciciel poprosił abym wybrał ten ktory mi sie w sklepie podoba. Ja wybrałem taki okrągły a on mi na to, ze to najtańszy i najprostszy. :)

Itp itd. Płacę, wymagam, nie mam czasu:)


A niestety niektórym nie można zaufać.


Gdyby obowiązywała zasada: im drożej tym lepiej..... Życie było by łatwiejsze. A tak nie jest.


I właśnie o co mi chodziło w tym wątku, a moze nie uwydatnilem tego za bardzo, to odsianie perełek od chwastów.


Obejrzałem ten filmik Argus Aqua design i nie widzę niczego niepokojącego w nim. Robią szkła dla wrocławskiego Zoo. . . Ale juz ktoś kto robi akwaria widzi więcej.


Jestem laikiem i chcę miec porządne akwarium, a przy okazji nie chcę być skasowany jak frajer. Zapłacę uczciwie za wykonana porządną robotę.

Nie mam zielonego pojęcia ile trzeba dać za bardzo dobre akwarium 200x60x60 z transparentnym silikonem z szyba ow z przodu, ewentualnie tez po bokach. Gdybym wiedział, to bym dał. A Nie wiem i nie chcę zapłacić za kiepskie akwarium Niewiadomo ile.

Ot taki jest wydźwięk tego wątku:)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.