Skocz do zawartości

Polecane firmy/producenci zbiorników


Olobolo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pan Karol z AQUARIUM-FISH słowa dotrzymał i wymienił mi akwa z przywozem na miejsce, chociaz przy zakupie była też i moja wina, że dokładnie nie obejrzałem , co kupuję. Akwarium bardzo ładnie i profesjonalnie sklejone. Jednym słowem polecam, bo przekonałem się, że firma jest solidna.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem już u progu zamówienia (LoL) akwarium i kogo mogę stanowczo polecić. O Panu Przemku Wieczorku już było, więc tylko ostatecznie i stanowczo potwierdzę: w mojej ocenie ma najlepszą ofertę. Kogo jeszcze mogę dodać? Aqua medic z Janikowa koło Poznania. Na razie wychodzi, że tam będę zamawiał z prostej przyczyny - wnoszą do mieszkania i mam bardzo blisko - z 6 km. Dodatkowo, czas realizacji 2 tygodnie, do maks 3. Zorientowani są na morszczyznę, ale nie przeszkadza to w zakupie u nich akwarium. Sklep mają bardzo duży. Kilka "olbrzymich" akwariów morskich z misiowymi rybami, jak mawia moja córa, cała masa mniejszych. Obsługa bardzo miła i rzetelna (szczególnie męska część:)). Ceny dobre. Niestety nie wykonują obudowy stelaży, tylko same stelaże).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej zmienili ceny, bo ja dostałem ofertę przyzwoita. Nie tak tanio jak u Pana Przemka, ale biorąc pod uwagę wniesienie i czas realizacji, nie mam alternatywy.

Dzwoniłem do tych pierwszych lepszych i terminy mnie nie ucieszyły. Ale choroba podzwonie ostro od rana w poniedzialek do jakichś mniejszych firm. Gdyby było rzeczywiście tak ze mi pomierzy i zrobi sobie u siebie a potem mi to zamontuje, to w międzyczasie akwarium by wystartowało a stolarz mógłby sobie to u siebie robić tak długo jak chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Pan Przemek trochę wydaje się daleko aby to rozważać choć po przeczytaniu postów żałuję dystansu ...


...myślę ,że jednak warto porównać ceny np. w Aqua-Szut we Wrocławiu a u Przemka. Bo może okazać się ,że nawet z transportem wyjdzie na to samo albo niewiele drożej od Przemka. Ja we Wrocławiu kupowałem wiele szkieł ale żadnego producenta Ci nie polecę. Zawsze to była loteria:) A Przemka z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki transport przez pół kraju nie szkodzi baniakowi? Rozszczenienia itp? Zalać sąsiadów w pierwszych dniach od startu bym nie chciał :) Bardziej bałem się dystansu niż ceny bo za jakość trzeba też płacić to oczywiste.

Fakt teraz S3 rozwinięta ale zachodnie standardy dróg to jeszcze nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki transport przez pół kraju nie szkodzi baniakowi? Rozszczenienia itp? Zalać sąsiadów w pierwszych dniach od startu bym nie chciał


...spokojnie:) Przemek ( jego firma ) ma w tym doświadczenie. A poza tym przecież oglądasz co przywieźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.