wodzio12321 Opublikowano 26 Lutego 2015 #1 Opublikowano 26 Lutego 2015 Cześć! jestem Marek i jest to moje pierwsze akwarium z malawi Zbiornik 200L 100x40x50 Oświetlenie: 2x30W świece tylko jedna świetlówką barwa 1000k Filtracja: Kubełek HW 302 zasypany ceramiką i purigenem, mechanik Aqua Szut TURBO N 750 Ogrzewanie: Grzałka Elite 100W Obsada: Pseudotropheus saulosi 7 szt do redukcji, elongatus mphanga 1+3 do dokupienia Roślinność: Anubias, Cryptocoryne wendtii, Echinodorus martii Dekoracja: Kora kamienna Podłoże: Piasek kwarcowy 0,8-1,2mm 30 kg Mysle, że to wszystko co chciałem powiedzieć na poczatek tak więc prosze o komentarze
CoolPhone Opublikowano 26 Lutego 2015 #2 Opublikowano 26 Lutego 2015 Bardzo przyjemny baniaczek. Jestem na TAK
marcin1ja1 Opublikowano 26 Lutego 2015 #3 Opublikowano 26 Lutego 2015 Bardzo ładne akwarium. Widać, że robione było z głową. Kora kamienna - dobre hasło marketingowe. A tak naprawdę jest to gnejs, który można kupić w składzie kamienia za 20-50gr za kilogram
stan Opublikowano 26 Lutego 2015 #4 Opublikowano 26 Lutego 2015 Witamy , no i faktycznie baniaczek fajnie się prezentuje !
MatiK Opublikowano 26 Lutego 2015 #5 Opublikowano 26 Lutego 2015 Witaj na forum, bardzo miło patrzy się na Twój zbiornik, gratulacje i powodzenia w dalszej przygodzie z biotopem Malawi
luk5007 Opublikowano 26 Lutego 2015 #6 Opublikowano 26 Lutego 2015 Witaj, fakt całkiem ciekawie to wygląda powodzenia
slater11 Opublikowano 27 Lutego 2015 #7 Opublikowano 27 Lutego 2015 Siema zbiornik ok wygląda schludnie ,rośliny średnio mi tu pasują ale czas je zweryfikuje pozdrawiam
adam17123 Opublikowano 27 Lutego 2015 #8 Opublikowano 27 Lutego 2015 Baniaczek spoko trochę osprzęt daje po gałach,warto by pomyśleć nad kamuflażem zielsko na + :-D .
wodzio12321 Opublikowano 27 Lutego 2015 Autor #9 Opublikowano 27 Lutego 2015 Właśnie nie wiem czym zakryć filtry, zielsko jeszcze sie nie rozroslo
adam17123 Opublikowano 27 Lutego 2015 #10 Opublikowano 27 Lutego 2015 Właśnie nie wiem czym zakryć filtry, zielsko jeszcze sie nie rozroslo Nawet jak się rozrośnie to i tak wszystkiego nie zakryje można coś z kamolami pokombinować. U Siebie przy robieniu foto zastosowałem prosty chwyt-półmrok w którym nic nie widać(lub słabo) .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się