eljot Opublikowano 30 Grudnia 2014 #51 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Trzeba było nie czekać na odpowiedzi tylko poprzeglądać forum. Informacji o tym, że testy paskowe są do d... są setki.
waszek18 Opublikowano 30 Grudnia 2014 #52 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Nie zganiaj nie zganiaj. Ja też tutaj dowiedziałem się o istnieniu testów. POSZUKAŁEM na forum jakich testów używają ludzie i kupiłem. :-)
marek_z_81 Opublikowano 30 Grudnia 2014 #53 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Zawsze powtarzamy: czytać FAQ. Tam jest napisane wyraźnie.
JemioloSeba Opublikowano 30 Grudnia 2014 #54 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Panowie, spokojnie. Nie ona pierwsza wystartuje bez testów. Sam dwa lata cisnąłem na czuja i nigdy nic złego się nie stało. Widać, że dziewczyna czyta i stosuje się do tego co piszecie ale nie wieszajcie na niej psów bo testów za 100 zł nie kupiła. Jak by tu zapytał to garstka ze starych wyjadaczy startowała z testami a jakoś wystartowali. Sam się do takich zaliczam i niech pierwszy rzuci kamieniem, który błędu przy starcie nie popełnił
waszek18 Opublikowano 30 Grudnia 2014 #55 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Nikt tutaj nie burzy się z powodu braku dobrych testów w domu, tylko próbę usprawiedliwienia swojego lenistwa, niby naszymi złymi intencjami i niechęcią. :-)
kudlata1311 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Autor #56 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Ojej jaki się podniósł krzyk no proszę żeby tak o testach napisali odrazu ze kropelkowe było by bez kłopotów ☺ a tak to kupiłam paskowe i zoolka i wydała na nie i tak 70 zl i wyszło na to ze ok ze swojej winy nie potrzebnie wydała kasę bo to jest do du...y Po za tym nie wszystko da się przeczytać tyle tego tu jest nie każdy ma czas praca dom dziecko ja jestem kobietą ......
stan Opublikowano 30 Grudnia 2014 #57 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Waszek 18 ogarnij się !!! Nic tu nie próbuje zganiac na nikogo i nie nazywaj mnie leniwcem bo mnie nie znasz nie bądź niemiły wyluzuj!!! I powiem Ci jeszcze ze bardzo dużo zawdzięczam osoba z tego forum po prostu się wkurzylam i tak napisałam. ... tak że chłopie oddychaj tam głęboko bez nerwow!!! Baba z jajami , heheheh Monia też nie ma co się spinać , waszek to porządnych chłop źle cię ocenił, wielu tu dziwnych ludzi widział więc pewnie wiesz.... ;-). Tylko nie uciekaj Monia do KMT ;-)
waszek18 Opublikowano 30 Grudnia 2014 #58 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Milczę, bo się ogarniam :-D i tak więcej dodać na ten moment nie mogę, więc nie będę wprowadzał nerwowej atmosfery. :-P
stan Opublikowano 3 Stycznia 2015 #59 Opublikowano 3 Stycznia 2015 Panowie i panie to jest dział przedstaw się a Wy uprawiacie tu ostre OT i to na całego ! Przenoszę do do działu technicznego. Kolejny raz poleci wsio do czyśćca i tyle widzieli ;-)
kudlata1311 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Autor #60 Opublikowano 11 Stycznia 2015 Hej wreszcie nadszedł ten czas i chcę Wam przedstawić mieszkańców mojego akwarium proszę o komentarze myślę dodać nurzańca co Wy na to ????? [ATTACH]5526[/ATTACH] [ATTACH]5527[/ATTACH] [ATTACH]5528[/ATTACH] [ATTACH]5529[/ATTACH] [ATTACH]5530[/ATTACH] [ATTACH]5531[/ATTACH] [ATTACH]5532[/ATTACH] [ATTACH]5533[/ATTACH]
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się