kudlata1311 Opublikowano 19 Grudnia 2014 #1 Opublikowano 19 Grudnia 2014 Hejka chce Wam pokazać moje jeszcze puste akwa tzn puste nie jest ale nie ma jeszcze rybci czekam na rybcie akwa dojrzewa chce kilka rad od specjalistów krytyka mile widziana pozdrawiam piszcie [ATTACH]5434[/ATTACH]
tere1 Opublikowano 19 Grudnia 2014 #2 Opublikowano 19 Grudnia 2014 Witaj. Wszystko pięknie tylko wyciągnij tego Tytanica
eljot Opublikowano 19 Grudnia 2014 #3 Opublikowano 19 Grudnia 2014 No i te najmniejsze łupki z góry też bym zdjął
spiochu Opublikowano 19 Grudnia 2014 #4 Opublikowano 19 Grudnia 2014 No mi się średnio podoba takie ułożenie jednych na drugich. Mam wrażenie, że za bardzo chciałaś zrobić kryjówki. Kamienie leżą na piachu czy na podkładce i obsypane piachem? Zgadzam się z tere1, nie sugeruj się tą piosenką. [ame] [/ame] Wysłane z telefonu
grzegorz77 Opublikowano 19 Grudnia 2014 #5 Opublikowano 19 Grudnia 2014 Ja tam nie wiem ale mi to na u-boota wygląda:). Co nie zmienia faktu że bym go wyciągnął.
seemann Opublikowano 19 Grudnia 2014 #6 Opublikowano 19 Grudnia 2014 Ja tam nie wiem ale mi to na u-boota wygląda:). Co nie zmienia faktu że bym go wyciągnął. popieram u-boot do wywalenia co do reszty - nic nowego, standardowy styl "dachówkowy" zastanów się nad rozwaleniem tego muru na korzyść większych kamieni. Poza tym jeśli nie pokleiłaś to prędzej czy poźniej i tak to pospada
kudlata1311 Opublikowano 19 Grudnia 2014 Autor #7 Opublikowano 19 Grudnia 2014 Ten statek tez bym wyjęła ale on został wrzucony przez mojego syna i weź go teraz wyjmij wiecie co będzie -- dołączony post: A kamienie są położone na styropianie (kasetony wykorzystalam do tego
CoolPhone Opublikowano 19 Grudnia 2014 #8 Opublikowano 19 Grudnia 2014 Witaj;) Jak tak to stateczek zostaw, nad kamieniami się jeszcze zastanów:)
seemann Opublikowano 19 Grudnia 2014 #9 Opublikowano 19 Grudnia 2014 A kamienie są położone na styropianie (kasetony wykorzystalam do tego domyślam się, ale chodziło mi o te "schody do nieba", które ułożyłas z łupków
crav Opublikowano 19 Grudnia 2014 #10 Opublikowano 19 Grudnia 2014 mnie się podoba... mój start wyglądał dużo gorzej ;]
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się