r3b Opublikowano 19 Grudnia 2014 Autor #31 Opublikowano 19 Grudnia 2014 Jak sprawuje ci się filtr?Jaki duży masz? Ja do swojej glossy 120 (260L) chcę kupić UNIMAXA 500 ale myślałem też nad JBL CRISTALPROFI GREENLINE e1501. Też myślałem nad unimaxem 500, ale w 200l była by to przesada. Mam model e1501 i wraz z cyrkulatorem czyszczą pięknie. W środku JBL mam male komory jako prefiltr, potem kulki ceramiczne JBL, następnie 1l Matrixa i na koniec 2 gąbki dość gęste.
r3b Opublikowano 20 Grudnia 2014 Autor #32 Opublikowano 20 Grudnia 2014 jak dla mnie ubogo tych kamieni lewa strona łysa jak pupa niemowlęcia:-) Z lewej mają miejsce do kopania. ;-) Podoba mi sie takie ascetyczne ułożenie i liczę na to, że nie będzie aż takich walk jak nie będzie kryjówek.
pablojogi Opublikowano 20 Grudnia 2014 #33 Opublikowano 20 Grudnia 2014 ryby i tak podkopią, zrobią jak im będzie lepiej nad naturą nie zapanujesz ale jak to się mówi co kto woli:-)
r3b Opublikowano 30 Grudnia 2014 Autor #34 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Akwarium już prawie kończy dojrzewanie, a ja postanowiłem na sam koniec, na chwilę przed wpuszczeniem obsady, trochę zmienić aranżację. Teraz chyba nawet jest lepiej. Jak Wam się podoba?
Bezprym Opublikowano 30 Grudnia 2014 #35 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Jest lepiej Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
stan Opublikowano 30 Grudnia 2014 #36 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Fajowo ! Jedno pewne drobne kamyczki będą wszędzie ale nie w miejscach gdzie je po układałeś, no ale sama koncepcja superaśna.
r3b Opublikowano 30 Grudnia 2014 Autor #37 Opublikowano 30 Grudnia 2014 To nawet lepiej... Jeśli rybki je poprzestawiają to tylko zbliży to bardziej akwarium do natury. A na tym mi właśnie zależy. :-)
adam17123 Opublikowano 30 Grudnia 2014 #38 Opublikowano 30 Grudnia 2014 DUŻY + za obecne ustawienie czuć moc.
LECHPL Opublikowano 30 Grudnia 2014 #39 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Podoba mi się prawa strona, a jakby po lewej dać coś naprawde wielkiego ?
r3b Opublikowano 30 Grudnia 2014 Autor #40 Opublikowano 30 Grudnia 2014 Niestety to nie możliwe, lewa strona jest widoczna jak tylko wchodzi się do pokoju, i specjalnie kamienie tak ułożyłem. Akwarium oglądane od boku ma przepiękną głębie, zaciekawia i zmusza aby po wejściu do pokoju pooglądać całość
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się