darek025 Opublikowano 10 Września 2014 Autor #41 Opublikowano 10 Września 2014 Witam Ostatnio pojawiły mi się okrzemki jest ich dość dużo są na kamieniach, szybie i piasku i nie wiem co robić. Proszę o rady
waszek18 Opublikowano 10 Września 2014 #42 Opublikowano 10 Września 2014 Ty nie widziałeś sporej ilości okrzemek. :-) to co u ciebie widać to raptem początek. Nic z tym nie rób bo to walka z wiatrakami. Albo poczytaj na forum jak inni z nimi walczą. Ostatnio modne ślimaki military helmet. Do glonów jednak łatwiej jest przywyknąć niż z nimi walczyć.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 10 Września 2014 #43 Opublikowano 10 Września 2014 Witam Ostatnio pojawiły mi się okrzemki jest ich dość dużo są na kamieniach, szybie i piasku i nie wiem co robić. Proszę o rady ....przeczytaj Darek ten temat:http://forum.klub-malawi.pl/slimaki-military-helmet-poradzilem-okrzemkiem-glonami-t23610.html ..gwarantuję ,że zapomnisz o okrzemkach:)
darek025 Opublikowano 10 Września 2014 Autor #44 Opublikowano 10 Września 2014 A po jakim czasie ich nie będzie
karbeti Opublikowano 11 Września 2014 #45 Opublikowano 11 Września 2014 A co taki w gorącej wodzie kąpany. Kup z sześć sztuk, wpuść do zbiornika, przyzwyczaj się do ich wyglądu i zapomnij o okrzemkach. Trzy, cztery dni i będziesz miał czyściutko. Okrzemki i tak dalej będą atakować ale Helmety sukcesywnie będą je wcinać. Ja okrzemki mam kilka miesięcy ale przy tych hełmach w akwarium błysk. Polecam. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się