Guban88 Opublikowano 28 Lutego 2015 Autor #91 Opublikowano 28 Lutego 2015 u mnie pojawiły się w lecie gdzie w upalne dni dochodziła do 31 stopni Przy niskim PO4 ? [300] Malawi
eljot Opublikowano 28 Lutego 2015 #92 Opublikowano 28 Lutego 2015 Nie sprawdzałem ale raczej nie zmieniło się gdy temperatura wzrosła (tydzień upałów po 32 stopnie).
Guban88 Opublikowano 28 Lutego 2015 Autor #93 Opublikowano 28 Lutego 2015 A jak się ich pozbyłeś wtedy ? [300] Malawi
eljot Opublikowano 28 Lutego 2015 #94 Opublikowano 28 Lutego 2015 Usunięcie mechaniczne, obniżenie temperatury i Phosguard do kubła. Nie kupowałem testu na fosforany bo wolałem wydać ją na adsorber (obniżenie fosforanów nie szkodzi ).
Guban88 Opublikowano 28 Lutego 2015 Autor #95 Opublikowano 28 Lutego 2015 No nie szkodzi Wręcz jest wymagany niski poziom w naszym akwa;) Ja jak zaczynałem kuracje miałem PO4 poza skalą , a na dziś dzień mam 0,025. [300] Malawi
Krzymor Opublikowano 24 Lipca 2015 #96 Opublikowano 24 Lipca 2015 Odświeżę temat i zapytam jak tam u Was koledzy przebiega walka z sinicami? Jak to wygląda u Ciebie Guban88? Masz już spokój czy dalej walczysz?
Guban88 Opublikowano 26 Lipca 2015 Autor #97 Opublikowano 26 Lipca 2015 Już nie pamiętam jak wyglądają A co masz problem z nimi ? [300] Malawi
Krzymor Opublikowano 28 Lipca 2015 #98 Opublikowano 28 Lipca 2015 Przez jakiś czas myślałem, że mam Pojawiły mi się w tanganice zielone naloty po dodaniu atramentu i zrobił się szum na KMT, że to na pewno sinice. Nawet gdy narybek i świderki oblegały zielone kamienie zapewniano mnie, ze to sinice tylko w początkowym stadium rozwoju i jeszcze nieszkodliwe... Stąd moje zainteresowanie nimi.
Guban88 Opublikowano 28 Lipca 2015 Autor #99 Opublikowano 28 Lipca 2015 Po dodaniu atramentu mi tak zielone wyskoczyły że piasek porosły , każdy kamień i to mocno zielony no i piach. Teraz po kilku miechach ustępują z kamieni ale nie całkowicie no i na piasku już nie ma wgl.Jak widać coś spowodowało że wystrzeliły wszędzie nie tylko na kamieniach. [300] Malawi
Patryk1009 Opublikowano 29 Lipca 2015 #100 Opublikowano 29 Lipca 2015 Guban88 a po jakim czasie od wlaniu atramentu zauważyłeś ustępowanie okrzemek?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się