luk5007 Opublikowano 29 Stycznia 2014 #21 Opublikowano 29 Stycznia 2014 Witam, całkiem ciekawie Ci to wyszło, rośliny cóż czas pokaże u mnie nie bardzo się utrzymały, choć na początku też ich było całkiem sporo. Co do ułożenia kamieni to eljot ma całkowitą rację Tak ułożone kamienie wyglądają fajnie ale stanowią sporą barierę dla cyrkulacji. Będziesz musiał zapewne coś pokombinować jak pojawią się ryby, aby odchody nie zbierały się za skałami. Ja mam też sporo kamieni w baniaku i ten właśnie problem z zalegającym g... koło skałek jak pod nimi. Ale ogólnie podoba mi sie:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się