eljot Opublikowano 17 Grudnia 2013 #31 Opublikowano 17 Grudnia 2013 W Zielonej Górze są kamole po 3 PLN !!!!!!! I nie ma akurat tych które mi są potrzebne . Oj chyba przesadzasz pierwszy z brzegu z pomocą wujka google http://dom-kamien-granit.pl/ http://kostka-brukowa-kamienie.zgora.pl/ozdobny_kamien_ogrodowy.php
nabe Opublikowano 17 Grudnia 2013 #32 Opublikowano 17 Grudnia 2013 Opcja inna: otoczaki, są darmowe i fajne ;]
Damian780425 Opublikowano 18 Grudnia 2013 Autor #33 Opublikowano 18 Grudnia 2013 Dzięki za szybki odzew, dziś te sklepy już sprawdziłem do pierwszego się nie dodzwoniłem a w drugim nie ma , a te ładne co na zdjęciach to od 3 do 5 zł za kilo trochę dużo. Jutro jeszcze spróbuje zadzwonić. Zależy mi na tych kamieniach bo mam już wizje. Akwa w ścianie to już wiecie, wykończone będzie coś jak telewizor ;-) Zamówiłem u Przemka formatki szyb( będą czarne ) i na tej białej ścianie będą oklejone w kształt ramy . Dlatego w środku powinien być biały piasek i ciemne kamole najlepiej serpenity -- dołączony post: Mam kamole ;-) ładne zielone serpenity Przywiozłem 160kg za 80 zł i taka cena mi odpowiada . Znalazłem w Gubinie ul Cmentarna skład opału 'Koksik". Są też inne kamienie . Teraz jeszcze piasek ,jak nie załatwię białego kwarcu to będzie z marketu kreisel.
eljot Opublikowano 18 Grudnia 2013 #34 Opublikowano 18 Grudnia 2013 Mam kamole ładne zielone serpenity Bardzo ładny kamień wiem bo mam
Perez666 Opublikowano 18 Grudnia 2013 #35 Opublikowano 18 Grudnia 2013 am kamole ładne zielone serpenityA serpentynitu nie było? Ale jeśli to te co myślę to dobry wybór.
Damian780425 Opublikowano 18 Grudnia 2013 Autor #36 Opublikowano 18 Grudnia 2013 Były były , nawet 2 posty wcześniej ;-) \Gdy poprawiłem na serpenity bo stwierdziłem , że i serpentynity jak i serpenity maja bardzo zbliżony skład geologiczny ;-) ;-) ;-). - dzownię dziś do tego składu co kupiłem kamole i pytam : -dzień dobry , czy są serpentttynyitty serpentyny hahaa - takie zielone - tak takie zielone - tak są ;-)
Damian780425 Opublikowano 20 Grudnia 2013 Autor #37 Opublikowano 20 Grudnia 2013 No to nowa zabawka ;-).
krzysiek2301 Opublikowano 21 Grudnia 2013 #38 Opublikowano 21 Grudnia 2013 Fajnie wyszła ta lampa kolego. Profesjonalne podejście do sprawy szkoda tylko że filmik bez efektów specjalnych Mam jedną uwagę jeżeli chodzi o rozmieszczenie led. Pierwszą dał bym nie bliżej niż 20 cm od krawędzi akwarium. Ja u siebie pierwszy moduł mam 15 cm od krawędzi akwa i dużo światła pada poza boczne szyby Powiedz czy będziesz dodawał jeszcze inne kolory diod?
piterf Opublikowano 21 Grudnia 2013 #39 Opublikowano 21 Grudnia 2013 Super lampka. Mój projekt utknął w miejscu, mam nadzieję że wkrótce będę mógł pokazać swoje dzieło.
Damian780425 Opublikowano 21 Grudnia 2013 Autor #40 Opublikowano 21 Grudnia 2013 Lampa na wymiar 190 cm pierwszy moduł bedzie 25 cm od bocznej szyby. Mam w planie dołożyć 3 royal blu jednak najpierw musze zobaczyć ją w akcji nad akwarium. -- dołączony post: Super lampka. Mój projekt utknął w miejscu, mam nadzieję że wkrótce będę mógł pokazać swoje dzieło. Przyjdzie czas , ja się zabierałem 3 lata :-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się