krzysiek2301 Opublikowano 21 Grudnia 2013 #41 Opublikowano 21 Grudnia 2013 Ok rozumiem Pomyśl o czerwonych i niebieskich, zobaczysz różnicę
Damian780425 Opublikowano 23 Grudnia 2013 Autor #42 Opublikowano 23 Grudnia 2013 Dziś pojechałem po piasek do kopalni kwarcu w Osiecznicy. Przytachałem 150kg sortowanego , płukanego, suszonego i workowanego białego piachu za 40 zł :-) . Wybór gradacji od pudru przez piasek do żwirku dla każdego coś dobrego. Dobra opcja dla malawistów mieszkających do 100km od kopalni.
Perez666 Opublikowano 24 Grudnia 2013 #43 Opublikowano 24 Grudnia 2013 No to popełniłeś kolejny błąd kupując biały piach. Chyba, że lubisz takie "księżycowe" klimaty w baniakach
Damian780425 Opublikowano 24 Grudnia 2013 Autor #44 Opublikowano 24 Grudnia 2013 Aranżacja tego wymaga i warunek konieczny postawiony przez moją drugą lepszą połowę:-) Całość będzie w czarno białałych kolorach od ściany przez ramę po akwarium. A tak na marginesie to mi też się tak podoba. Żółtawy piach mam pod domem :-)
krzysiek2301 Opublikowano 24 Grudnia 2013 #45 Opublikowano 24 Grudnia 2013 Też chciałem dać do swojego akwarium biały piasek ale za namową kolegów zdecydowałem się na ozdobny kreisela i jestem super zadowolony. Po zapaleniu oświetlenia prezentuje się super a i nieczystości na nim nie widać
Damian780425 Opublikowano 24 Grudnia 2013 Autor #46 Opublikowano 24 Grudnia 2013 Też chciałem dać do swojego akwarium biały piasek ale za namową kolegów zdecydowałem się na ozdobny kreisela i jestem super zadowolony. Po zapaleniu oświetlenia prezentuje się super a i nieczystości na nim nie widać Na zdjeciu u Ciebie wygląda jak biały kwarc , zobaczymy już taki zostanie. A w miedzy czasie machnołem tlo ala CR65. Wyszło nawer nawet :-) dam fotkę.
Damian780425 Opublikowano 25 Grudnia 2013 Autor #48 Opublikowano 25 Grudnia 2013 O proszę ;-) Pierwszy raz robiłem coś takiego , malowanie odbyło się przez barwienie zaprawy. Mi i mojej rodzince się podoba.
mr_din Opublikowano 25 Grudnia 2013 #49 Opublikowano 25 Grudnia 2013 naprawdę super projekt, jak planujesz ogrzać taki zbiornik? Ja swego czasu kombinowałem z połączeniem z ogrzewaniem c.o. z rur flex 16mm i pompą cwu sterowaną za pomocą sterownika z układu solarnego.
Damian780425 Opublikowano 25 Grudnia 2013 Autor #50 Opublikowano 25 Grudnia 2013 Na początku chciałem ogrzewanie podłączyć do podłogówki , jednak zrezygnowałem i podłącze do cyrkulacji ciepłej wody użytkowej. Sterownik temperatury będzie załączał pompę od cyrkulacji wody i przez pętlę na dnie akwarium będzie się ogrzewać. I muszę powiedzieć że po uruchomieniu działa wyśmienicie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się