CoolPhone Opublikowano 24 Listopada 2013 #11 Opublikowano 24 Listopada 2013 Tak z ciekawości - dalej masz w nim 500W ogrzewania?
daniels Opublikowano 24 Listopada 2013 Autor #12 Opublikowano 24 Listopada 2013 Nie miałem 250w ale zmieniłem na 300 w teraz jest ok
pikul26 Opublikowano 24 Listopada 2013 #13 Opublikowano 24 Listopada 2013 Trochę jakby za symetrycznie poukładane;) Ale jest już o niebo lepiej,kamole już większe i całkiem inaczej to wygląda. Ogólnie jest ok. Może jak jeszcze siądziesz przy akwa to któryś kamolek zostanie przełożony:D
CoolPhone Opublikowano 24 Listopada 2013 #14 Opublikowano 24 Listopada 2013 Grzałki: Aquael Neoheater 200W oraz zwykła 300w Aha, sorry - odczytałem to tak jak było napisane.
daniels Opublikowano 24 Listopada 2013 Autor #15 Opublikowano 24 Listopada 2013 Nie teraz z nie bede ruszl chociaz jakies propozycje mile widziane -- dołączony post: Aha, sorry - odczytałem to tak jak było napisane. Tak ale zastosowalem 300 w tylko bo wystarczy w zupelnosci
Perez666 Opublikowano 24 Listopada 2013 #16 Opublikowano 24 Listopada 2013 Panowie, pomyliliście działy.Koniec OT.
marcin1ja1 Opublikowano 24 Listopada 2013 #17 Opublikowano 24 Listopada 2013 Metamorfoza zdecydowanie na plus
daniels Opublikowano 1 Grudnia 2013 Autor #19 Opublikowano 1 Grudnia 2013 Ostatnia zmiana wystroju myśle ze maja teraz odpowiednie warunki pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się