Jarosław Woźniak Opublikowano 1 Grudnia 2013 #21 Opublikowano 1 Grudnia 2013 Będzie w tym baniaku jakieś tło wewnętrzne,czy tak zostanie???
daniels Opublikowano 1 Grudnia 2013 Autor #22 Opublikowano 1 Grudnia 2013 Nie akwarium oddziela kuchnie od salonu
JEFFIK Opublikowano 1 Grudnia 2013 #23 Opublikowano 1 Grudnia 2013 Ciekawa aranżacja. Pewnie z czasem zamienisz tego mechaniaka na system narurowy;) Powodzenia! 1
Jarosław Woźniak Opublikowano 1 Grudnia 2013 #24 Opublikowano 1 Grudnia 2013 W takim razie jestem tego samego zdania co kol.wyżej. Pozdrawiam i powodzenia
bendzamin Opublikowano 17 Września 2014 #25 Opublikowano 17 Września 2014 a jak się spisuje akwarium w full optiwhite? Bo też planuje mieszy kuchnią a salonem ale zastanawiam się czy jest sens ładować w opti monetę x2 niż float.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się