tot1977 Opublikowano 19 Października 2013 Autor #21 Opublikowano 19 Października 2013 Witaj. Kurcze no miałem tak i zmieniłem na takie co teraz ...... . Ale chodzi ci całkowicie zlikwidować usypisko z lewej strony ? czy to co na środku jest ?
Misiek Opublikowano 19 Października 2013 #22 Opublikowano 19 Października 2013 Rób pod siebie nie pod innych. Kiedyś dojrzejesz sam do innego układu to zmienisz. W dziale "podstawy", "przedstaw się" większość z nas opisywała swoje zbiorniki. Do tego na portalu masz ogromną galerie. Pooglądaj spokojnie zdjęcia, może coś Ci się spodoba i pójdziesz w tym kierunku. Samym pyszczakom będzie dobrze i w Twojej kompozycji kamieni.
tot1977 Opublikowano 19 Października 2013 Autor #23 Opublikowano 19 Października 2013 Ok. Na razie zalewam zbiornik tak jak jest. Na pewno z czasem jakies zmiany bedą. Dzieki
harisimi Opublikowano 19 Października 2013 #24 Opublikowano 19 Października 2013 Wróciłeś z przeszłości i w przeszłości zostałeś mentalnie . To co zrobiłeś kiedyś było standardem teraz jest be. To tak jak w modzie dzwony są ok, rurki porażka a później już jest na odwrót ... jednak nowy trend też mi się spodobał. Rybom w tym baniaku będzie OK ale popatrz na nowe szkła i oceń czy nowy trend jest ładniejszy jeśli podoba ci się tak jak zrobiłeś to tak zostaw ważne żeby podobało się tobie i żywemu inwentarzowi.
tot1977 Opublikowano 19 Października 2013 Autor #25 Opublikowano 19 Października 2013 Witam. Hahh harisimi dobrze to określiłeś akwarium zrobiłem po "staremu". Ze zmianą kompozycji nie maa problemu, zawsze to mozna przerobic. Panowie teraz mam inny problem ! Mam w pokoju panele. szafka oryginalna diversa stoi na tych panelach bez tych plastikowych nóżek które daje producent w zestawie. Pod spod dałem piankę 6mm taką pod panele. Pod samym akwarium tez jest taka sama pianka 6mm. Problem polega na tym ze szafka nie jest stabilna z lewej strony , jak ja chwycę można ją delikatnie ruszać !. Z prawej strony ( gdzie jest mniejsze obciążenie) szafka stoi stabilnie, nie jestem w stanie jej drgnąć. Problem leży oczywiście w krzywiźnie podłogi, tylko czy to w tym przypadku groźne ? CO robić ??
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się