tot1977 Opublikowano 26 Września 2013 #1 Opublikowano 26 Września 2013 Witam. Na wstępie chciałem się ze wszystkimi ładnie przywitać i pozdrowić Was i Wasze pysie Po kilku latach przerwy "technicznej" spowodowanej zmianą stanu cywilnego, okresem wylęgu potomków , przeprowadzkami itd. ... powracam do hobby które od lat szkoły podstawowej umilało mi codzienne życie. Klub malawi pamiętam jeszcze z roku 2000, nawet udało mi się być na spotkaniu klubowiczów zorganizowanym bodajże w Gdynia jestem z Krakowa ). Wracając do czasów teraźniejszych to akwarium już zamówione ( Juvel 240) szafka się robi, piasek już leci itd. itd. Czytam i przypominam sobie co i jak, za jakieś 2 tyg. planowane zalewanie i dekorowanie baniaczka. Myślę że na początku listopada zacznie się zarybianie. No cóź jak wszystko pójdzie z planem pochwalę się baniaczkiem i pysiami. A teraz nie tracąc czasu czytam dalej tą kopalnie wiedzy co i jaki sprzęt dokupić bo wiele się pozmieniało w tej dziedzinie. Pozdrawiam Tomek
krzysiek2301 Opublikowano 26 Września 2013 #2 Opublikowano 26 Września 2013 Witamy, pozdrawiamy i czekamy na kolejne posty
tot1977 Opublikowano 26 Września 2013 Autor #3 Opublikowano 26 Września 2013 Witamy, pozdrawiamy i czekamy na kolejne posty Witam Z postami to nie wiem jak będzie bo ja lubię czytać, a nie lubię pisać ;P A tak na poważnie to na pewno wiele na forum jest informacji które mi pomogą ( na dzień dzisiejszy kwestia osprzętu, potem obsady) kwestia czy będę w stanie do tych informacji dojść czy założę kolejne podobne watki ( już widzę wpisy że nie umie szukać itd. itd. Zobaczymy jak to będzie. Tomek
nabe Opublikowano 26 Września 2013 #5 Opublikowano 26 Września 2013 Witaj na pokładzie.Fotorelacja mile widziana ;]
tot1977 Opublikowano 26 Września 2013 Autor #6 Opublikowano 26 Września 2013 Witaj na pokładzie.Fotorelacja mile widziana ;] Jeśli tylko uda się zrobić coś ładnego to na fotorelację możecie liczyć w 100%. Zajmuję się zawodowo fotografią także tu chyba nie polegnę, choć kto wie.....
tot1977 Opublikowano 14 Października 2013 Autor #7 Opublikowano 14 Października 2013 Witam. Mija 3 tydzień od mojego pierwszego wpisu na forum, a ja dalej czekam na zamówiony baniaczk W tym tyg. powinienem już dostac zamówiona szafkę, akwarium i pokrywe. Na razie podsumowując zamówienie: - Akwarium 120x40x50 ( szyba tylnia i boczna guardian, przód optiwhite) - Pokrywa Juwel Multilux II - Szafka Divers Solid 120x40x75 - Filtracja mechaniczna HJ-1122 ( mam nadzieje że chinczyk się sprawdzi) - Filtracja biologiczna HW-303B ( jak wyżej) - Grzałka AquaEl Gold 150W ( mam ciepło w mieszkaniu także różnica temp max 4 C ) - piasek kwarcowy granulacja 0,5-1.2mm 45kg - skała 54kg - czysciki, tło jakies drobne gadgety do zakupu zostało spienione PCV pod kamienie i rybki Gdzie mój baniaczek !! Pozdrawiam Tomek
harisimi Opublikowano 14 Października 2013 #8 Opublikowano 14 Października 2013 Witam i cierpliwie czekam na rozwój wypadków .
tot1977 Opublikowano 14 Października 2013 Autor #9 Opublikowano 14 Października 2013 Witam i cierpliwie czekam na rozwój wypadków . No no tylko nie wypadków ! Juz raz 120 litrów zbierałem z podłogi ...........
harisimi Opublikowano 14 Października 2013 #10 Opublikowano 14 Października 2013 Ok bez wypadków i dziwnych zdarzeń coby wszystko szczęśliwe parło do przodu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się