pablojogi Opublikowano 14 Października 2013 #12 Opublikowano 14 Października 2013 witaj i powodzenia w hobby:-))
piotriola Opublikowano 16 Października 2013 #13 Opublikowano 16 Października 2013 Witamy. Pamiętam to spotkanie w Gdyni, kiedyś na forum KM były fotki z tamtych czasów ale gdzieś je wcięło. Powodzenia w hodowli.
tot1977 Opublikowano 16 Października 2013 Autor #14 Opublikowano 16 Października 2013 Witamy. Pamiętam to spotkanie w Gdyni, kiedyś na forum KM były fotki z tamtych czasów ale gdzieś je wcięło. Powodzenia w hodowli. Witaj No nawet moje "stare" malawi gdzieś wisiało w galerii. Kiedyś nawet przez przypadek wygooglowałem miniaturę ale link już nie działał -- dołączony post: A tak troszkę odchodząc od tematu, to w tamtych czasach założycielem i właścicielem klubu malawi był człowiek który tez pracował jako redaktor w jakiejś gazecie. Niestety nie pamietam Nazwiska ani Imienia. Czy dalej ta osoba jest czy zmienił sie układ sił ??
nabe Opublikowano 16 Października 2013 #15 Opublikowano 16 Października 2013 Krzysztof M. Kaźmierczak. Klub Malawi nie ma już z nim nic wspólnego.Historia do odnalezienia w internecie.
harisimi Opublikowano 16 Października 2013 #16 Opublikowano 16 Października 2013 Oj to bardzo dawno tu nie byłeś. Krzysiek delikatnie mówiąc się z nami nie zgadzał w paru kwestiach i nie chciał być Prezesem na nowych zasadach. Prostując jedną sprawę to był założycielem i właścicielem serwisu ( który zresztą sobie zabrał a później sprzedał ) a Klub działał niejako obok tego serwisu, gdy wszedł w wiek dorosły i chciał się usamodzielnić Padre pognał go za drzwi no to sobie zbudował własny dom .
tot1977 Opublikowano 17 Października 2013 Autor #17 Opublikowano 17 Października 2013 Krzysztof M. Kaźmierczak. Klub Malawi nie ma już z nim nic wspólnego.Historia do odnalezienia w internecie. Tak dokładnie o tego człowieka mi chodziło. No widzę że wiele klubów jak i forum ma podobne "przejścia" po jakims czasie działania. Ok dzieki koledzy za wyjasnienie . Cieszę się że znów tu trafiłem bo wiedza zawarta na tym forum jest bezcenna. Tomek PS; Jutro przyjeżdża akwarium, także od soboty meblowanie baniaczka
harisimi Opublikowano 17 Października 2013 #18 Opublikowano 17 Października 2013 Powodzenia przy pracy i liczymy na fotorelację ...
tot1977 Opublikowano 19 Października 2013 Autor #19 Opublikowano 19 Października 2013 Panowie jest Wczoraj do późnych godzin wieczornych układałem i kombinowałem. Ostatecznie stanęło na takim układzie
pablojogi Opublikowano 19 Października 2013 #20 Opublikowano 19 Października 2013 kolego nienaturalnie te garaże wyglądają, daj inaczej kamienie po bokach dwa usypiska i środek pusty będzie o wiele lepiej:-)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się