Zeber Opublikowano 30 Sierpnia 2013 #1 Opublikowano 30 Sierpnia 2013 Witam Wszystkich i przedstawiam swój baniak zalany 26.08.13 wiec jeszcze będzie trochę dojrzewać. Jest to drugi baniak malawi pierwszy to niewypał obsade musiałem oddać do sklepu i teraz dużo czytałem na forum i chcę zrobić wszystko jak należy. Wiem że bańka mała ale niestety na dzień dzisiejszy taką mam. w planach mam akwarium 145x40x40 ale to daleka droga, więc narazie jest jak jest. Akwarium: 126l (80x35x45) Filtracja: zew. Tetra Tec 700 Biolog(ceramika.biobale,zeolit) wew. HJ-1122 Oświetlenie: 1x9w żarówka energooszczędna 6500k (zamontowana w standardowej pokrywie ABS) Podłoże: Piasek kwarcowy z Castoramy 20kg Dekoracja: Otoczaki z rzeki Soły:) Tło: Czarny brystol Fauna: Myślałem nad Maylandia lanisticola 1+2 i dodać muszle lecz ciężko je dostać. Więc chyba będą P. Saulosi 1+4 Wszelkie Krytyki i uwagi mile widziane
Slawek-meszek Opublikowano 30 Sierpnia 2013 #2 Opublikowano 30 Sierpnia 2013 Witaj Wystrój bardzo ciekawy a za razem inny niż w większości zbiorników. Pamiętaj Tobie ma się podobać. Jak dla mnie nie moje klimaty, troszkę za wysoko. Ogólnie tak jak napisałem ciekawy aranż Pozdrawiam
waszek18 Opublikowano 31 Sierpnia 2013 #4 Opublikowano 31 Sierpnia 2013 Mi akwarium bardzo się podoba. LEcz dałbym jeszcze jeden płaski po środku tej plaży.
bolo141 Opublikowano 31 Sierpnia 2013 #6 Opublikowano 31 Sierpnia 2013 Dla mnie oki. Może warto coś wrzucić na środek.....płaskiego.Ale coś innego i to jest fajne.
KODI Opublikowano 1 Września 2013 #7 Opublikowano 1 Września 2013 Mnie się podoba, ja nic bym nie dodawał
tom77 Opublikowano 1 Września 2013 #8 Opublikowano 1 Września 2013 Witaj Również uważam, że akwarium jest nowatorskie. Majestatyczne, pionowo ustawione otoczaki - czad! Absolutnie nie dodawaj żadnych płaskich kamieni! Pełne uznanie.
eljot Opublikowano 1 Września 2013 #9 Opublikowano 1 Września 2013 Ja bym jeden z tych otoczaków po lewej przewrócił, ale to ja
Renton Opublikowano 1 Września 2013 #10 Opublikowano 1 Września 2013 Ja bym jeden z tych otoczaków po lewej przewrócił, ale to ja A ja jeszcze przewróciłbym te dwa z prawej
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się