Skocz do zawartości

450 l z pyszczakami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i gratuluje wyboru biotopu ;) ... pytaj ucz się i ucz nas ... często stukamy tutaj np o roślinach a w tym zapewne Ty wiele byś nas nauczył ... no i zapewne medyczna strona akwarystyki jest Ci dobrze znana bo jednak palety jakoś też z tym mi się kojarzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Takie trzy uwagi;

- to gruzowisko może i ci się podoba ale pod nim będą zalegały odchody co wiąże się z nieustanną walką z wysokim NO3 (żwirek też zrobi swoje)

- niebawem będzie problem z odławianiem narybku

- na ten litraż zbyt dużo gatunków, jeśli się nie mylę widziałem yellow i labeotrpheus'a co nie jest zbyt trafnym połączeniem (odmienna dieta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam osobiście to mi się podoba , robi oszałamiające wrażenie ,trochę za dużo gatunków , do tego Sam Dojdziesz , stary akwarysta jesteś . Podłoże które zastosowałeś według mnie nie nadaje się dla pielęgnic z Malawi , ryby te lubią kopać szukają również pokarmu w piachu , uważam że drobny piach pomaga w prawidłowej przemianie pokarmu , prowadzone były badania na rybach z j Tanganika myślę że u naszych pupili jest podobna sytuacja oczywiście Twoje ryby będą żyły , bez podłoża też by żyły . Jak na Twoje pierwsze Malawi dla mnie BOMBA gratulacje Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.