Jump to content

arcyciekawe artykuły na temat żywienia - jęz. rosyjski


michdom74

Recommended Posts

artykuły, zdjęcia, filmy - raz udostępnione można powielać (zgodnie z zapisami o prawie autorskim) - jedno co trzeba zrobić to umieścić źródło (autora).

Link to comment
Share on other sites

Jak sobie poczytam to ocenie czy takie arcyciekawe ;) ale dzięki za import ze wschodu ;)

--

Niby tłumacz sobie radzi ale muszę jednak ogarnąć to na spokojnie bo pojawiają się i takie kwiatki "- Jedzenie nie musi być przestępcą na licencji." :mrgreen:

Co autor miał na myśli jednak chyba trzeba wyśledzić ;)

Link to comment
Share on other sites

Wschód ma wbrew pozorom akwarystykę na dosyć wysokim poziomie, przynajmniej Moskwa i Petersburg. Myślę, że nawet na wyższym niż nasza w Polsce.


Jakby coś trzeba było pojaśnić bo google sobie nie poradzi to służę pomocą.


Piękne zdanie tłumacza google :P"Akwaryści często zadają pytania dotyczące zgodności pielęgnic jeziora w akwarium tsihlidnogo społeczności, z naciskiem na interoperacyjności w oparciu o członkostwo pielęgnic do jednej z jeziora, z akwarium lub obszar dna, agresywności i terytorialności, wielkość pielęgnic i temperament, z hydrochemiczne skład wody, itd., nie jest zwrócenie do żywności (żywności) zgodności, i znajduje się na jego znaczenie ma mniejsze znaczenie niż inne aspekty".

  • Dziękuję 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za deklaracje pomocy bo OSI czy NF raczej mi na licencjonowanego zabójce nie wyglądają ... może tylko ponownie zamrożone mrożonki można by tak zakwalifikować ;). Co do wschodniego rynku to oczywiście pokutuje a u nas stare pogardliwe spojrzenie na wschód a miłosne za zachód ale już w czasach PRL-u Rosjanie mieli spektakularne sukcesy w akwarystyce ... zresztą nie tylko tam.

Link to comment
Share on other sites

Doczytałem do końca :-) ciekawe są pierwsze artykuły z dokładnym omówieniem sposobów pobierania pokarmów przez różne gatunki ze zdjęciami pysków. W kolejnych dokładne omówienie rodzajów roślinnych i żywych (mrożonych) pokarmów a potem tabele z rekomendowanymi pokarmami dla zadanych gatunków. Nie mam takiej wiedzy, żeby się z tym zgodzić lub nie, raczej jako początkujący patrzę na to, jako na ciekawe wskazówki.


A co do osiągnięć Rosjan, to wiele z nich to po prostu propaganda, ale w niektórych kwestiach byli dobrzy. Co do obecnych osiągnięć, zwłaszcza akwarystycznych to najczęściej decyduje zasobna kieszeń a tego w Moskwie czy Petersburgu nie brakuje :-).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.