Jarosław Woźniak Opublikowano 24 Lutego 2013 #1 Opublikowano 24 Lutego 2013 Mam problem z zalogowaniem się do galerii,więc tutaj postanowiłem pokazać moje szkiełko przed radykalnymi zmianami. Zbiornik 200x50x50 Tło diy(do małego tuningu),piasek kwarcowy,skały piaskowca(do wymiany) Światło-sylwania aquastar+philips aquarelle 2x58W(do wymiany) Filtr biolog-HW-303A+prefiltr narurowy Mechanik-Atman AT-203 Obsada:saulosi,maingano,yellow,sokolofi(do redukcji) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c8d4364b3688110e.html pozdrawiam:D 1
slawek gorol Opublikowano 24 Lutego 2013 #2 Opublikowano 24 Lutego 2013 Witaj Jarku Kopa lat Co masz zamiar zmienić ? Uchylisz rąbka tajemnicy ?
Jarosław Woźniak Opublikowano 24 Lutego 2013 Autor #3 Opublikowano 24 Lutego 2013 Witaj No cóż.....doszedłem do wniosku że warto by było coś zmienić,tym bardziej że muszę zrobić restart gdyż przenoszę szkiełko na nową specjalnie zrobioną szafkę... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ee6906fb7910639.html Chciałem troszkę stuningować tło(coś wyciąć,dodać itp)następnie planuje pokryć je cr-em z czarnym barwnikiem do cementu.Tło bardzo ciężko porasta glonem więc chce je troszkę przyciemnić.To samo tyczy się kamieni.Kamienie będą większe, zrobione z pianki na podstawie z piaskowca aby nie wypłynęły. Będą też pokryte cr-em.Zobaczę co z tego wyjdzie.Będą fotki:) Światełko chciałem też zmienić na 2x36W. Pozdrawiam
slawek gorol Opublikowano 24 Lutego 2013 #4 Opublikowano 24 Lutego 2013 Przyciemnienie tła i dodanie świetlówki to bardzo dobra decyzja. Tło bym zrobił w kolorze kamieni
Siwy1973 Opublikowano 24 Lutego 2013 #5 Opublikowano 24 Lutego 2013 Powitał czekam na więcej Jarku śledzę z zapartym tchem i zaciśniętymi kciukami pozdrowił
Jarosław Woźniak Opublikowano 31 Marca 2013 Autor #6 Opublikowano 31 Marca 2013 Witam .Zbiornik po przeprowadzce.Wystrój tymczasowy,skały po lewej i prawej stronie będą zmienione na większe głazy,tak aby maskowały rurkę zasysu wody i mechanika.Co się zaś tyczy tła to zastanawiam się czy zostawić je w tym kolorze i poczekać aż glon porośnie,czy je przyciemnić.Jakie macie pomysły;).A tak to wygląda... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/73ed5d01de94c1ec.html
Rafal.K2 Opublikowano 31 Marca 2013 #7 Opublikowano 31 Marca 2013 Ja na Twoim miejscu zostawił bym tło tak jak jest. Kamienie to nie zamieniaj, tylko dołóż obok. Akwa zapowiada się bardzo fajnie.
eljot Opublikowano 31 Marca 2013 #8 Opublikowano 31 Marca 2013 Jarek z twoim "szczęściem do glonów to trochę bym tło przyciemnił .
Jarosław Woźniak Opublikowano 1 Kwietnia 2013 Autor #9 Opublikowano 1 Kwietnia 2013 No tak masz racje :).Muszę coś pokombinować
tom77 Opublikowano 11 Kwietnia 2013 #10 Opublikowano 11 Kwietnia 2013 Miło zobaczyć akwarium z tłem i roślinką. Mam ten sam gatunek kryptokoryny, w tym samym miejscu. Nie wiem, czy już nie jest za późno, ale podzielam pogląd eljota. Ze względu na kolorystykę ryb, poszedłbym z przyciemnianiem tła w kolor szary. Swoją drogą, Twoje tło było rekordowo odporne na porost glonów. Powodzenia.
Rekomendowane odpowiedzi