nabe Opublikowano 11 Kwietnia 2013 #11 Opublikowano 11 Kwietnia 2013 Witaj ponownie Jarek Projekt fajnie się zapowiada, ale czy zostajesz przy mbunie?
Jarosław Woźniak Opublikowano 11 Kwietnia 2013 Autor #12 Opublikowano 11 Kwietnia 2013 Witaj .A dlaczego pytasz ?
nabe Opublikowano 11 Kwietnia 2013 #13 Opublikowano 11 Kwietnia 2013 Akwa 500l pozwala już się pobawić w coś bardziej ambitnego, dlatego ciekawość czy w przyszłości planujesz jakieś większe gatunki. Sam wskoczyłem w niembunę i nie żałuję tego kroku.
harisimi Opublikowano 12 Kwietnia 2013 #14 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Witaj, baniak na prawdę zapowiada sie fajnie a że po drugiej stronie akwarysta już nie z pierwszej łapanki, można by tam pokmbinować z obsadą . Mniejsza non-Mbuna, Malawi-Mix, większa Mbuna roślinna, wieksza Mbuna mięsna, mała Mbuna
tom77 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 #15 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Tym bardziej, że aranżacja akwarium jest nawet bardziej pod non-mbuma. Wystarczy zabrać lub przestawić dwa kamienie i już gotowe.
Jarosław Woźniak Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Autor #16 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Witam.Dzięki za Wasze propozycje. Kol.nabe...prawdopodobnie będę myślał coś w tej materi
Perez666 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 #17 Opublikowano 12 Kwietnia 2013 Do kontynuacji zapraszam do odpowiednich działów.
Rekomendowane odpowiedzi