Skocz do zawartości

Kropla Malawi (112L)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam na imię Kuba, jestem z Płocka i chyba powoli uzależniam się od mojego akwa, które ma dopiero 1,5 tygodnia :)

Dopiero zaczynam przygodę z akwarystyką i na start wybrałem Malawi.

Mój zbiorniczek to standardowe 112L (80x35x40 - większego niestety wstawić nie mogłem bo wielkość stolika nie pozwala). Filtracja to póki co Aquael FZN-2. Oświetlenie Diversa LED Intenso 21.6W. Grzałka Tetra 100W.

Do akwarium w tej chwili wlany Special Blend i wrzucone trochę płatków dla ryb jako inicjator pożywki dla bakterii :)


Poniżej kilka fotek dojrzewającego zbiornika (woda lekko mętna bo musiałem zrobić przemeblowanie kamieni kilka minut temu a i fotki robione telefonem, który trochę prześwietla :) ).


8efa5a0841dfec97m.jpg


41196228db7d93a1m.jpg


488ae25ad2ff7c2am.jpg


42c0cb34c0d5e907m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zbiorniczek to standardowe 112L (80x35x40 - większego niestety wstawić nie mogłem bo wielkość stolika nie pozwala)

Witaj, od czegoś trzeba zacząć :)

Filtracja to póki co Aquael FZN-2.
Wypełnij go całego ceramiką i dla haremu saulosi jako "biolog" w zupełności starczy. Później będziesz mógł uzupełnić o jakiegoś mechanika.

-------------------------

Pomyślałbym o jakiś tle, folia lub arkusz czarnego spienionego pcv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lewym rogu bym cos wyzej dal.Staraj sie zaslonic sprzet

Aranz bedziesz zmienial jeszcze z 10 razy :P

i czarne tlo na tyl:)


Tło koniecznie tylko muszę połazić po sklepach i znaleźć czarne spienione PCV. Folii już nie nakleję bo jest za ciasno za akwa na manewry z folią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Popieram Post-Mortem. Przykryj baniak, nie chodzi tu o pokrywę ale np. bezbarwna pleksi będzie dobrym wyborem. Będzie prawie niezauważalna, a lepiej zrobić tak niż tracić co jakiś czas rybę. Co do aranżacji - bardzo fajna.


Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.