Lunarii Opublikowano 19 Grudnia 2012 Autor #21 Opublikowano 19 Grudnia 2012 Spienione PCV za akwarium, niestety za bo przez wzmoenienie wklejone zbyt nisko nie mogę go mieć w środku. Kunta, to jak z tymi yellowkami?
stan Opublikowano 19 Grudnia 2012 #22 Opublikowano 19 Grudnia 2012 No właśnie bo tył twojego akwarium troszki jest jak lusterko, a tego chcę u siebie uniknąć. A według ciebie w środku było by znacznie lepiej z tym pcv ?
eljot Opublikowano 19 Grudnia 2012 #23 Opublikowano 19 Grudnia 2012 Yello jak najbardziej ok kiedyś szukałem tej odmiany http://www.onzemalawicichliden.eu/Bestanden%20vissendatabase%20eng/Labidochromis%20caeruleus%20Lions%20Cove%20eng.html ciekawe czy dorosłe też zostaną "dwukolorowe"
Damian87 Opublikowano 19 Grudnia 2012 #24 Opublikowano 19 Grudnia 2012 No właśnie bo tył twojego akwarium troszki jest jak lusterko, a tego chcę u siebie uniknąć. A według ciebie w środku było by znacznie lepiej z tym pcv ? tak jak dasz do srodka nie bedzie lustra
eljot Opublikowano 19 Grudnia 2012 #25 Opublikowano 19 Grudnia 2012 Spienione PCV za akwarium, niestety za bo przez wzmoenienie wklejone zbyt nisko nie mogę go mieć w środku. Ale to żaden problem aby wyciąć miejsce pod wzmocnienia, za akwa tracisz cały efekt (to samo uzyskałbyś wkładając za akwa czarny brystol).
stan Opublikowano 19 Grudnia 2012 #26 Opublikowano 19 Grudnia 2012 eljot ty chyba właśnie u siebie masz wśrodku spienione pcv ?
eljot Opublikowano 19 Grudnia 2012 #27 Opublikowano 19 Grudnia 2012 Dokładnie tak i też musiałem wycinać pod wzmocnienie 1
stan Opublikowano 19 Grudnia 2012 #28 Opublikowano 19 Grudnia 2012 Podoba mi się u ciebie właśnie ta głębia i planuję zrobić tło właśnie z pcv dlatego właśnie dopytuję się czy nie pobłyskuje .
merkwurdigliebe Opublikowano 20 Grudnia 2012 #29 Opublikowano 20 Grudnia 2012 Wypas serpentynit. Jakiś specjalny? Skąd go masz!? Pozdrawiam!
esku Opublikowano 20 Grudnia 2012 #30 Opublikowano 20 Grudnia 2012 No właśnie bo tył twojego akwarium troszki jest jak lusterko, a tego chcę u siebie uniknąć. A według ciebie w środku było by znacznie lepiej z tym pcv ? Możesz zobaczyć u mnie. JA dałem do środka. Dzisiaj jeszcze zrobię zdjęcie bo woda już klarowniejsza
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się