Witam
od ok 2 miesięcy mam 8 szt młodych saulosi coral dwa prawdopodobnie samce (już lekko pobrudzone ) są znacznie większe od pozostałych a jeden nieborak nie urósł prawie wcale [foto] wygląda na zdrowego pobiera pokarm pływa po całym akwa nie jest wcale płochliwy (w przeciwieństwie do calainosów które się obraziły jak odłowiłem im jednego samca )
Czy ktoś miał podobnie i czy dołączy wielkością do pozostałych?