Skocz do zawartości

eljot

Użytkownik
  • Postów

    11 545
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eljot

  1. eljot

    Co to za glon ??

    Jak dobrze widzę to obrasta głównie brzegi liści? jeśli tak to krasnorosty "czarne pędzelki" ja ich nie trawię ale wiele akwa w galerii jest nimi porośnięte i właściciele sobie chwalą rzecz gustu na pewno nie są szkodliwe dla ryb dla roślin i owszem
  2. opcja z brokułem kupiona
  3. Dzięki Hari czyli jest szansa że dogoni pozostałe
  4. Witam od ok 2 miesięcy mam 8 szt młodych saulosi coral dwa prawdopodobnie samce (już lekko pobrudzone ) są znacznie większe od pozostałych a jeden nieborak nie urósł prawie wcale [foto] wygląda na zdrowego pobiera pokarm pływa po całym akwa nie jest wcale płochliwy (w przeciwieństwie do calainosów które się obraziły jak odłowiłem im jednego samca ) Czy ktoś miał podobnie i czy dołączy wielkością do pozostałych?
  5. A może zrobisz taką? http://www.retez.pl/Budowa-pokrywy.php
  6. Ale to jest tylko dodatek Ale chyba zauważyłeś że roślinożercy "nie stoją" z boku gdy karmisz mięskiem i odwrotnie a to ani jednym ani drugim nie służy w niektórych przypadkach może być nawet groźne
  7. eljot

    Lampa UV

    nie bardzo rozumiem po co ci ta lampa lepiej wydaj pieniądze na większe akwa :?
  8. Chyba jedna z najładniejszych 126 ale zgadzam się że lepiej wyglądałaby gładka folia jako tło albo pobaw się w artystę i spróbuj pomalować podobnie jak natura łupki :wink:
  9. eljot

    Dojrzewanie baniaka .

    te brązowe to okrzemki nie do końca świadczą o końcowej fazie dojrzewania bo zdarza się że występują również w dojrzałym ale na pewno występują jako pierwsze. O dojrzałości zbiornika świadczą w głównej mierze stabilne parametry
  10. eljot

    sól

    Odnośnie pokarmów to tu warto zajrzeć pokarmy.php
  11. Ale glonek aż mnie zatkało :shock: Jak go wyhodowałeś bo mnie się nigdy nie udało wszystkie inne ale nie tego :(
  12. eljot

    STUŁBIA :x :x :x :x

    Mikołaj naprawdę masz toto :?: http://pl.wikipedia.org/wiki/Stu%C5%82bia
  13. eljot

    Dojrzewanie baniaka .

    Trochę niziutkie to Gh (zrób test jeszcze raz) . A jakie masz Gh w tym małym i kranówie? jak w małym to samo to ja bym wpuścił lepiej niech się już nie męczą w małym akwa. Są sposoby na bezpieczne podwyższenie twardości na pewno ktoś ci doradzi ja tego nie robiłem bo mam twardą w kranie
  14. tu macie linki do tej lawy u nas wychodzi taniej http://www.allegro.pl/item628825910_law ... ml#gallery http://www.gastroinwest.pl/index.php?s= ... asadd&i=54
  15. Uśmiech mi nie zgaśnie po pogodny facet jestem i nie miałem i nie mam zamiaru z tobą polemizować bo nie miałem nigdy bezpośrednio styczności ani z jednym ani z drugim paskudztwem nawet 30 lat temu jako nastoletni chłopak który zaczynał "zabawę" w akwarystykę i oby tak zostało
  16. Ale drzewiej to były akwariumy z ram żelaznych i szyb na kit klejonych a jak kto spytał o internet czy jakisikś fora to się ludziska pytały co to za nowa franca
  17. Mnie się wydaje że druga opcja jest lepsza
  18. eljot

    Tydzien po zalaniu

    Wystrój jak wyżej :) nie czekaj zbyt długo z obsadą bo akwa musi żyć :wink: co do obsady to Hari jest nieoceniony spytaj :wink:
  19. eljot

    Malawi 375l

    Pokombinowałbym z oświetleniem bo fioletowo dość :wink:
  20. no to po raz kolejny się potwierdza że paskowe nawet dobrej firmy są do d....
  21. Z tego co się dowiedziałem czytając forum to wypuści a czy przetrwają to zależy od układu kamieni czyli czy maluchy będą miały się gdzie schować. Mam u siebie podobną sytuację ale z Yello
  22. Ale te to chyba były paskowe
  23. eljot

    Dojrzewanie baniaka .

    Może podaj wszystkie parametry bo na wyrywki to się pogubimy
  24. ale on chyba ma 80 w akwa a nie w kranie
  25. eljot

    Redukcja

    Jak nie musisz to ja bym się nie spieszył a nuż uda się wielosamcowo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.