Zwróciliście uwagę na istotną rzecz, nie ma w widocznym miejscu określonych zasad korzystania z galerii. Był kiedyś regulamin stworzony na potrzeby poprzedniego skryptu,ale zaginął w tajemniczych okolicznościach.
Odnalazłem, poprawiłem, dodałem link do regulaminu w galerii.
http://klub-malawi.pl/index.php/serwis/komunikaty/72-regulaminy/365-regulamin-galerii-klubu-malawi
Nie zmienia to sposobu respektowania praw autorskich osób umieszczających prace na forum w internecie.Chyba,że publikując zgadzają się (elektronicznie) na inne rozporządzanie tą zawartością.