Klucz jest zbędny, nie mamy aż takiego ciśnienia, żeby ciekło po dokręceniu ręką. Trzeba tylko uważać na stan oringów a wszystko będzie w porządku. Przyłącza na 3/4" są chyba najbardziej praktyczne. Aha - nie do wszystkich filtrów da się wpasować ten wkład zasypowy,u znajomego był problem z dokręceniem klosza w neitypowym 10". Niby to samo, ale.. ;]