Skocz do zawartości

Perez666

Użytkownik
  • Postów

    6 379
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Perez666

  1. Nie pasuje tu roślinożerny acei.
  2. wszystkożerca,średnio agresywny a wewnątrzgatunkowo bardzo agresywny.
  3. A możesz się pochwalić gdzie można je kupić? Co do wew.to AT202 lub nawet mocniejszy coś o przepływie 1500l/h. BTW zastanów się nad innymi kamieniami bo filipińczyk imo jest brzydki i trudno z niego ułożyć coś sensownego.
  4. Jak konieczne chcesz afre to lepiej jakąś wszystkożerną np.cobue. BTW pamiętaj że u afr tylko samiec jest ładny a samice szarobure. BTW2 elozox staraj się używać polskich znaków i piszemy spirulina a nie "spiluryna" ale to tak OT
  5. Jeśli chcesz ryby denne to tylko synodontis nyassae.Choć jest on raczej nieosiągalny
  6. To coś słabo szukasz np. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=837786429
  7. Tylko że afra to typowy miesożerca a saulosi wszystkożerca(z przewagą roślin )więc niebardzo taki układ się nadaje(jak saulosi się zachowa na diecie z przewagą mięsa).Do saulosi możesz doadać np.Labidochromis hongi SRT i Metriaclima callainos. edit:za cichlid forum saulosi to nawet roślinożerca http://www.cichlid-forum.com/profiles/species.php?id=1
  8. Pooglądaj fotki w galerii.Wybierz kilka gat. które ci się podobają, a wtedy będziemy coś dobierać I przeglądnij link który podał slawekosw
  9. To się musisz zdecydować jakie gatunki dodasz do 450l,bo jeśli teraz weżniesz yellowka to w przyszłości nie będziesz mógł dodać mbuny roślinożernej...
  10. Chopie nawet w Toitoi'u takich rzeczy nie widziałem
  11. Dokładnie,ja mam kupioną gotową szafkę pod akwa 150x50.Po co robić u stolarza(chyba że chcesz do niej wsadzić sumpa)jak można przebierać w ofertach różnych producentów.
  12. Tropical malawi to raczej marny pokarm.Szarpnij się na coś bardziej wartościowszego jak NF,OSI czy dainichi.Mrożonki możesz podawać raz czy dwa razy w tygodniu.
  13. Ja używam jako prefiltra tej http://www.rybarium.pl/sklep//gabka-zap ... 03110.html Czyszczenie co tydzień,spadek przepływu nie zauważalny
  14. Wystarczy jeden większy kamul i nic nie widać
  15. Perez666

    grzałka

    A dlaczego musiałeś podnieść temp.do 37st.?!
  16. Na drobinki tylko gęsta gąbka http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=836246712 . Możesz ją podpiąc pod AT-203
  17. nie ten wątek
  18. Coś o temp.barwowej 15k.Polecam JBL solar marin day.T8 18W(60cm) lub 25W (75cm).Jako nocne to oczywiście zimne katody
  19. Żwir wymień na piach,z kamuli zostaw piaskowca,Ryby wszystkie do oddania.Rośliny no cóż....jak się komuś podoba to mogą być ale ty masz ich dość sporo (prawie holender )Masz malutki zbiorniczek więc musisz wygospodarować trochę miejsca dla pysiów
  20. Zdecydowanie jeden gatunek i to w małym haremiku
  21. Na początek jednogatunkowo saulosi do takiego baniaczka
  22. No tego to się domyśliłem ,chodzi o pełną nazwę
  23. To jest tonący?Qrcze nie spotkałem się jeszcze z takowym.... Najlepszy będzie w rozmiarze baby.
  24. Z zooleka mam kh i gh.To jest prosty test:1 kropla = 1 stopień
  25. Oczywiście ,ten pojemnik nie jest potrzebny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.