Skocz do zawartości

Perez666

Użytkownik
  • Postów

    6 379
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Perez666

  1. Właśnie kolegę pabloski76 pytałem
  2. Że tak zapytam,ty go kupiłeś?Kurde tyle kasy za 600l/h :shock:
  3. AM to aqua medic o temp. barwowei 15 i 10 tys. Zestawienie zobaczysz np. na mojej focie baniaka w galerii,tylko że ja mam ciemne podłoże.Z tego co pamiętam to mutra ma 15k przy jasnym podłożu i imo też pięknie się prezentuje
  4. AM reef white 10k i 15k Btw staraj się pisać poprawnie,używaj znaków polskich oraz interpunkcyjnych bo cięzko się to czyta
  5. Chodzi ci o świetlówki T8 hagena? Tu masz http://www.rybarium.pl/sklep/akwarystyk ... cw8o/1.htm
  6. Perez666

    Fluval G3

    imo zbędna elektronika która zawyża cenę,wygląd-i tak to by stało w szafce.Wolę eheimy classic
  7. Perez666

    450l 2 odslona

    450l 150x50x60 eheim2217(biolog)jbl e1500+jebao 303(połączone szeregowo)AT-203,koralia 4 2x54W T5 przód AM RW 15k tył AM RW 10k grys bazaltowy 40kg,wapień,piaskowiec,tło strukturalne, Metriaclima msobo magunga
  8. ad1.wcale nie musi być 50 cm. wysokości ad2.warstwę podłoża możesz dać 5-8cm ad4.wapień filipiński imo wygląda okropnie,lepiej zwykły.Do podniesienia pH wystarczy ci w kuble żwir/grys koralowy ad6.jeszcze cryptokoryna(roślinki w malawi-blee,rzecz gustu:P) ad7.kup lepiej np.at-203,jedna grzałka 200W starczy(mniej sprzętu w baniaku) ad8.wystarczy ruch tafli
  9. Chopie 3 posty wyżej masz pokazane
  10. Perez666

    zestaw

    co do filtra wew.to kup lepiej głowice aqua szuta lub atmana
  11. Perez666

    Moje piersze Akwarium

    filtr wew,będzie robił za mechanika (zbierał kupska),co do rybek to wpuszczaj dopiero po ustabilizowaniu się cyklu azotowego.
  12. Perez666

    zestaw

    Po pierwsze :bierz akwarium proste a nie profil po drugie :popraw link do tego filtra po trzecie:kup lepiej dłuższe a niższe akwa np.100x40x40
  13. polecam AM reef white 10k i 15k,jeśli na T5 to są 24W i mierzą 54,9 cm lub 39W i 84,9cm
  14. co do HQI to sam sobie odpowiedziałeś
  15. jakby się znał to raczej nie zaproponowałby Ci 40cm głębi
  16. Witam! Do tego jeszcze wew.mechanik + jakiś cyrkulator by się przydał.Oczywiście oświetlenie też. Jeden kubeł zasyp ceramiką a do drugiego możesz dać różnorakie wkłady(zeolit,grys koralowy,gąbki. Według potrzeb) Teraz tak patrzę po eheimie 2231 i jest on za słaby na to akwa(tylko 300l/h)
  17. Perez666

    450l zimne katody

    450l. 150/50/60 zew.JBL e1500+eheim 2215(biolog,sama ceramika)UV-C 9W wew.AT203+koralia 4 ośw.2x54W przód AM reef white 15k,tył AM reef white 10k, nocne-niebieskie zimne katody grys bazaltowy,wapień,piaskowiec,tło strukturalne Obsada:Metriaclima msobo magunga 4+3(młodzież)
  18. takie dobre by było dla kameleona a tak poważnie to najpopularniejsza to maingano+rdzawy i yellow ewentualnie yellow + jakaś afra slawekosw: coś za słabo kopnął Cie ten prąd pieroński gorolu
  19. chodzi o zbiornik 120x60x60?
  20. Co do sklepu to się nie obawiaj,już kilka razy robiłem tam zakupy.To jest to samo co rybarium(ten sam właściciel,więc niema się co zamartwiać).Bardzo szybko wysyłają towar,nic nie było uszkodzone(ostatnio kupowałem tam świetlówki).
  21. Witam. Ja posiadam 2217 z drugiej ręki(dałem 150zł. na allegro).Robi u mnie jako biolog w 450l.Jest cichutki,nic nie cieknie.Do zalewania nie potrzebowałem żadnej rurki zalewowej,wystarczy podpiąć wąż zasysający do wew.filtra . Polecam
  22. Wapień filipiński wygląda tragicznie,przerabiałem to kiedyś w 200l.Porozglądaj się lepiej za zwykłym wapieniem lub piaskowcem.Szkoda kasy i niezbyt ładnego widoku w akwa
  23. Perez666

    lekko mętna woda

    Jak najbardziej się nadaje ,sam go używam.Tylko pamiętaj przy podmiance najpierw biotopol a po godzinie dopiero bakterie (denitrol)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.