Skocz do zawartości

Perez666

Użytkownik
  • Postów

    6 379
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Perez666

  1. Lepiej dołóż 40zł. i kup JBL e900 lub eheima 2215 używanego.
  2. Jak ci mówimy że nie jest dobrze to tak jest.A podaj jeszcze parametry NH3/4 NO3.
  3. Nie wygląda to najlepiej.Za bardzo rzuca się w oczy łączenie.
  4. Kolego no2 masz 0 bo cykl ci wogóle nie ruszył.Poczytaj o cyklu azotowym.
  5. Za 50 zł to kupisz chyba tylko takie co pokazałeś,taki lśniący plastik.
  6. U mnie się pyski dokupują do styro pod kamulami ale go nie obgryzają.
  7. Film bakteryjny to to nie jest.Te "farfocle" mogły właśnie z węża wypłynąć.Dzieje się tak gdy filtr się włącza ( po czyszczeniu np.)BTW tydzień masz zalane akwarium i już je zarybiłeś?Cykl azotowy się wogóle rozpoczął?
  8. slawek poprostu wrzucił do baniaka trochę patyczków i 2 sikorki aby uwiły gniazdko dla saulosi
  9. Ja mam tło wromaka,imo bardzo ładne.Już porosło glonem i prezentuje się jeszcze lepiej Do twojego akwa kosztuje 130 zł. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=850151126 .
  10. Ja mam mate w kilku...kawałkach Nic się nie dzieje.
  11. IMO-in my opinion czyli moim zdaniem to jest skrót a nie tło
  12. To jest tło wew.,imo są ładniejsze
  13. No niestety do 160l to tu nic nie pasuje,ewentualnie demasoni.Yellowek nie pasuje bo jest mięsożerny.
  14. Przejżyj tabelkę z pokarmami.Twoje są raczej niskiej jakości.Zaiwestuj w pokarmy NF,OSI,dainichi.
  15. synodontis njassea,ale jest za duży do twojego baniaka i trudno dostępny.
  16. Tak tylko z ciekawości pytam, dalej uważasz, że to red-red? Bo ja jednak pozostanę przy swoim. Widzę że zrobiło ci to dużo przyjemnoście tzn. że pierwszy raz na tym forum udało ci się "coś trafić".Niestety reszta twoich "teorii" była nieporozumieniem.Gratuluje.
  17. Np.zbyt wysokie no3 lubią też twardą wodę.Baniak masz świeży?Zwiększ ilość/czas świecenia,okrzemki nie lubią dużo światła.I oczywiście mechaniczne usuwanie i regularne podmianki wody.
  18. Rośliny sobie daruj,bardziej się zainteresuj glonami.U mnie przy tym oświetleniu plus symfonia rosną świetnie
  19. F1 to ryby po rodzicach z odłowu,na początek możesz kupić ryby z chowu selektywnego lub pokolenie hodowlane.Co do układu pewnie i tak zostanie ci jeden samiec.
  20. no jeśli albinos to czerwone oczy
  21. Jak pyszczak śnieżny to red red albinos
  22. red red
  23. Temat do zamknięcia,sorry ale było milion razy.Tylko jeden gatunek najlepiej muszlowców.
  24. U mnie przy świetlówkach o barwie 15k ładnie rośnie zielony glonik,miałem to samo przy barwie poniżej 10k.Parametry wody też mogą na to wpływać.Jeśli masz ośw. t5 to polecam AM reef white,natomiast do t8 JBL marin day.
  25. Tylko podawane zbyt często tłuszcze i proteiny doprowadzą je do bloat,a przy tej obsadzie to jest nieuniknione.Zrezygnuj z acei 5 gatunków jest wystarczające na 200cm.30 ryb będzie w sam raz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.