A możesz się pochwalić gdzie można je kupić?
Co do wew.to AT202 lub nawet mocniejszy coś o przepływie 1500l/h.
BTW zastanów się nad innymi kamieniami bo filipińczyk imo jest brzydki i trudno z niego ułożyć coś sensownego.
Jak konieczne chcesz afre to lepiej jakąś wszystkożerną np.cobue. BTW pamiętaj że u afr tylko samiec jest ładny a samice szarobure.
BTW2 elozox staraj się używać polskich znaków i piszemy spirulina a nie "spiluryna" ale to tak OT
Tylko że afra to typowy miesożerca a saulosi wszystkożerca(z przewagą roślin )więc niebardzo taki układ się nadaje(jak saulosi się zachowa na diecie z przewagą mięsa).Do saulosi możesz doadać np.Labidochromis hongi SRT i Metriaclima callainos.
edit:za cichlid forum saulosi to nawet roślinożerca http://www.cichlid-forum.com/profiles/species.php?id=1
Dokładnie,ja mam kupioną gotową szafkę pod akwa 150x50.Po co robić u stolarza(chyba że chcesz do niej wsadzić sumpa)jak można przebierać w ofertach różnych producentów.
Tropical malawi to raczej marny pokarm.Szarpnij się na coś bardziej wartościowszego jak NF,OSI czy dainichi.Mrożonki możesz podawać raz czy dwa razy w tygodniu.
Żwir wymień na piach,z kamuli zostaw piaskowca,Ryby wszystkie do oddania.Rośliny no cóż....jak się komuś podoba to mogą być ale ty masz ich dość sporo (prawie holender )Masz malutki zbiorniczek więc musisz wygospodarować trochę miejsca dla pysiów