Perez666 Opublikowano 27 Marca 2012 #21 Opublikowano 27 Marca 2012 To ponumeruj bo meszek według kolejności przydziela punkty...
Slawek-meszek Opublikowano 27 Marca 2012 Autor #22 Opublikowano 27 Marca 2012 Eljot jak to nie masz swojej naj naj? hmmm czyli co jesteś nie stały w uczuciach hihi :-)
eljot Opublikowano 27 Marca 2012 #23 Opublikowano 27 Marca 2012 To ponumeruj bo meszek według kolejności przydziela punkty... Moje typy to same 10 Jak koniecznie muszą mieć numerki to niech będzie w takiej kolejności jak się napisało -- Eljot jak to nie masz swojej naj naj? hmmm czyli co jesteś nie stały w uczuciach hihi :-) Mam po prostu wielkie serce
Post_Mortem Opublikowano 27 Marca 2012 #25 Opublikowano 27 Marca 2012 Oto moje typy: 1. Pseudotropheus acei 2. Metriaclima msobo "Magunga" 3. Metriaclima callainos "Cobalt Blue" 4. Labeotropheus trewavasae "Zimbawe Rock" 5. Metriaclima zebra Chilumba "Maison reef" 6. Pseudotropheus demasoni 7. Cynotilapia sp. "lion" Lion's Cove 8. Labidochromis caeruleus 9. Pseudotropheus socolofi 10. Metriaclima elongatus "Chailosi"
Perez666 Opublikowano 27 Marca 2012 #26 Opublikowano 27 Marca 2012 Panowie poprawcie sobie błąd, bo widzę, że kolejne osoby go powielają... Chilumba Maison reef a nie maisoni....bez "i" na końcu Taki szczególik...
bigb Opublikowano 28 Marca 2012 #27 Opublikowano 28 Marca 2012 1.Labidochromis sp. " perlmutt " Higga Reef 2.Metriaclima fainzilberi Lundo Is. 3.Aulonocara maylandii 4.Labidochromis hongi sweden 5.Aulonocara hueseri 6.Melanochromis cyaneorhabdos maingano 7.Pseudotropheus williamsi 8.Metriaclima zebra Chilumba "Maison Reef" 9.Pseudotropheus saulosi
Slawek-meszek Opublikowano 29 Marca 2012 Autor #28 Opublikowano 29 Marca 2012 Dziękuje tym wszystkim którzy do tej pory oddali swoje typy na najładniejszy okaz w naszym biotopie. A pozostałych koleżanki i koledzy zapraszam do dalszej zabawy Nie ważne czy ktoś ma akwa rok, miesią czy krócej zabawa jest zabawą. Myślę że to co Tworzymy w tym sondażu może być wykorzystane przez naszych przyszlych a i obecnych użytkowników do stworzenia obsady np tej wymarzonej :-).
chlodnica Opublikowano 29 Marca 2012 #29 Opublikowano 29 Marca 2012 Meszek,a może by tak wrzucić poglądowo jak mają się wyniki do tej pory?
Slawek-meszek Opublikowano 29 Marca 2012 Autor #30 Opublikowano 29 Marca 2012 Chlodnica myślę że to nie jest dobry pomysł, dopiero co zaczęliśmy zabawę Poczekajmy cierpliwie będzie większa niespodzianka :-)
Rekomendowane odpowiedzi