Aligator Opublikowano 9 Kwietnia 2012 #41 Opublikowano 9 Kwietnia 2012 1. Pseudotropheus perspicax 2. Metriaclima estherae red red 3. Pseudotropheus elongatus mpanga 4. Pseudotropheus saulosi 5. Iodotropheus sprengerae 6. Metriclima lombardoi
Slawek-meszek Opublikowano 10 Kwietnia 2012 Autor #42 Opublikowano 10 Kwietnia 2012 Witam Zakończył się nasz sondaż na temat "Piekna naszego zbiornika" Udział wzięło 20 osób którym bardzo dziękuje, bo bez nich nie udało by się to przedsięwzięcie :-) Nie podaje wszystkich typów było by tego 78 pozycji. Myślę że te pierwsze dwadzieścia też da jakiś obraz. Oto wyniki 1 Metraclima Msobo magunga -71 2 Labidochromis hongi sweden - 54 3 Pseudotropheus demasoni - 51 4 Metriaclima zebra chilumba Maison Reef -48 5 Pseudotropheus saulosi -42 6 Metraclima Fainzilberi Lundo Is -39 7 Labidochromis caeruleus Yellow - 37 8 Metraclima Red Red -32 9 Dimidiochromis compressiceps -32 10 Pseudotropheus Acei -29 11 Champsochromis cearuleus -29 12 Auloncara. maylandii -23 13 Melanochromis Maingano - 22 14 Metraclima sp "zebra chilumba" luwino reef - 20 15 Nimbochromis livingstonii - 20 16 Sciaenochromis Freyeri -19 17 Cynotilapia afra (Cobue) - 19 18 Aulonocara Jacobfreibergi Eureka -18 19 Labeotropheus trewavasae "Zimbawe Rock -17 20 Metriaclima sp.Membe deep -15 I właśnie tak to wygląda:o Jak Wam się podoba wynik końcowy naszej zabawy ?
zdrowy_zab Opublikowano 10 Kwietnia 2012 #43 Opublikowano 10 Kwietnia 2012 Ciesze się, że ryby które posiadam to nr 1 i nr 3
pablojogi Opublikowano 11 Kwietnia 2012 #44 Opublikowano 11 Kwietnia 2012 Moje typy, które mam w akwa to 5,7 i 13:-))) fajna zabawa. Pozdrawiam.
Slawek-meszek Opublikowano 11 Kwietnia 2012 Autor #45 Opublikowano 11 Kwietnia 2012 Ciesze się tym bardziej że tak sądzisz Dzięki bardzo:-)
elozox Opublikowano 24 Maja 2013 #46 Opublikowano 24 Maja 2013 Mi sie podoba ze poprzednia moja obsada byla w pierwszej 3, (chyba mam dobry gust) Natomiast na teraz 2,4 i... sam nie glosowalem(zamulka;/).Dziwie sie tylko ze FF odbiega od top 10 czy jest to spowodowane jej sztucznym tworem i niechecia czy slaba jakoscia tej ryby zakupionej przez glosujacych. Czy w glosowaniu sa brane pod uwage zarówno samce i samice?
nabe Opublikowano 24 Maja 2013 #47 Opublikowano 24 Maja 2013 Prawdopodobnie niewiele osób decyduje się na trzymanie ognioryby i stąd takie wyniki. Miejsca 1-3 wcale mnie nie dziwią, za to ciekawa jest mała ilość nonmbuny w ogóle.
AbhorPL Opublikowano 28 Grudnia 2014 #48 Opublikowano 28 Grudnia 2014 A mnie wszystkie się podobają i wszystkie bym chciał tylko gdzie to upchać, jak żona buczy że za dużo mam już akwariów, ona nie wie co to pasja :-) BABY SĄ JAKIEŚ INNE
adam17123 Opublikowano 29 Grudnia 2014 #49 Opublikowano 29 Grudnia 2014 1. Metriaclima zebra chilumba Maison Reef 2. Metriaclima sp Msobo Magunga 3. Cynotilapia sp. mbamba Luwino 4. Pseudotropheus Maingano 5. Pseudotropheus sp. "Elongatus Mpanga" 6. Pseudotropheus Demasoni 7. Labidochromis caeruleus 8. Melanochromis Interruptus 9. Pseudotropheus saulosi Sorry ! nie zauważyłem,że już po głosowaniu .
spiochu Opublikowano 29 Grudnia 2014 #50 Opublikowano 29 Grudnia 2014 Adam, nie ten temat, jest nowe głosowanie Wysłane z telefonu
Rekomendowane odpowiedzi