mbystron100 Opublikowano 22 Lutego 2012 #11 Opublikowano 22 Lutego 2012 Witam. Dziękuje ślicznie, będę musiał właśnie coś zrobić w tym stylu, żeby było dobrze pokombinuje i oczywiście opowiem jakie są spostrzeżenia.
bikebog Opublikowano 22 Lutego 2012 Autor #12 Opublikowano 22 Lutego 2012 Eljot, zostaw go w spokoju i tak się nie nauczy
bikebog Opublikowano 22 Lutego 2012 Autor #14 Opublikowano 22 Lutego 2012 Wiara czyni cuda Dobrze, że nie nadzieja Jak już zrobisz to oświetlenie to się pochwal mbystron100
Hyhon Opublikowano 13 Maja 2023 #15 Opublikowano 13 Maja 2023 Dziś pierwszy raz zostawiłem na noc jeden pasek LED. Tak to wygląda. Pasek jest 4 czerwone - 1 niebieska. W większości baniaków światło nocne jak niebieskie. Czy mogę tak zostawić? Zdjęcie nie oddaję rzeczywistego koloru. Jest ciemniej, a światło jest bardzo ciepłe. Ryby są bardzo spokojne. 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Maja 2023 #16 Opublikowano 14 Maja 2023 Nie obraź się. Wygląda to kiczowato i nie oddaje tego co się dzieje w naturalnym zbiorniku. Ale tu OK. To Twoje akwarium i ma się Tobie podobać. 11 godzin temu, Hyhon napisał(a): Czy mogę tak zostawić? Nie ma najmniejszego powodu aby całą noc tak świeciło. Jeżeli tak bardzo chcesz to niech Ci np. świeci od 21. do 23 tuż po wyłączeniu światła dziennego. Pamiętaj , że ryby też śpią. Czy to jest zbiornik z rybami z jeziora Malawi? 2
Hyhon Opublikowano 14 Maja 2023 #17 Opublikowano 14 Maja 2023 Ledy zostały mi po akwarium roślinnym. Zastanawiam się czy są do czegoś potrzebne, czy ich nie odczepić. Roślinki zostawiłem z ciekawości na parę dni, żeby zobaczyć co będzie. Aranżacja czeka na nowe kamienie. Wstawiłem coś tak, aby było. # Dzisiaj w nocy było całkiem przyjemnie. Akwarium jest w sypialni, wiec mogłem podnieś głowę i popatrzeć. Zastanawiam się czy to było dobre dla ryb?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Maja 2023 #18 Opublikowano 14 Maja 2023 Godzinę temu, Hyhon napisał(a): Dzisiaj w nocy było całkiem przyjemnie. Akwarium jest w sypialni, wiec mogłem podnieś głowę i popatrzeć. Zastanawiam się czy to było dobre dla ryb? Ja to rozumiem. Ale bez względu na kolor światła ja bym odpuścił. Pamiętaj , że ryby też śpią. 1
ziemniak Opublikowano 16 Maja 2023 #19 Opublikowano 16 Maja 2023 Tak jak pisze @Andrzej Głuszyca ja bym dał te parę godzin zupełnej ciemności. Ryby wtedy chowają się i wydaje się jakby akwarium było zupełnie puste. Przy minimalnym świetle niebieskim ryby nie chowały się. Podobno to nie ma znaczenia, ale ja bym rybom dał trochę odpocząć.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się