Skocz do zawartości

Krewetki w akwa z Pyszczakami???


Cad17

Rekomendowane odpowiedzi

Na upartego i to całkiem poważnie, można by pokusić się o Potamonautus orbitospinus, czyli malawijskiego kraba. Problemy widzę jednak co najmniej dwa- zapewne w Polsce go nie dostaniesz, a po drugie nie wiem, jak będzie zachowywał się z rybami. Z tego co wiem, zajmie sobię grotę i może zaciekle jej bronić, poza tym kraby to chyba padlinożercy, więc raczej nie powinien atakować ryb... :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

:shock:

Jednak ludzie umieją się przyznać do błędu i przeprosić, dlatego należą się i wam przeprosiny z mojej strony - a więc Przepraszam

Tak nawiasem (zbieram pieniądze to zmienię obsadę i kupie nocne oświetlenie) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i tylko o to biega, skoro ktos nie podchodzi serio do tematu(tak wynikało z Twoich postow) to i ja nie podchodze serio do takiej osoby...



Obsada jest baardzo zła, ale moze dogadasz sie z jakims sklepem, zeby np za Twoje Mpangi i Redy, dadza Ci np Saolsi (ladnie ,kolorowo, i przy dobrych wiatrach za friko)...


Nocne, oswitlenie to rzecz drugorzedna, najpierw obsada, potem osiwtlenie nocne, ktore jest tylko bajerkiem-dodaatkiem do akwa.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Witam, drogi kolego wpuść krewetki do swojego akwa jeśli przeżyją będziesz zadowolony jeśli zostaną zjedzone więcej już ich nie wpuścisz każde akwa jest inne sam musisz spróbować i się przekonać. Odpowiedzi osób które piszą że za małe akwa sa dla mnie śmieszne ciekawe ile litrów oni maja i wiedzę książkową a nie hodowlaną znam hodowców którzy mają 25 pysków w 120 litrach i jeszcze glonojady które nie pasują niby do biotopu hahaha ciekawe czemu nie pasują. To jest żal jak ktoś zadanie pytanie na jakiś temat a dostaje opiepsz za małe akwarium i za obsadę skończmy z pisaniem takich głupich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.