Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
niektórzy, a reszta mniejsze prawa? trochę to niesprawiedliwe!


moderatorzy maja możliwość edycji i dodawania gatunków w bazie. Moderatorzy galerii maja mozliwosc dodawania zdjęć. Ta opcja jest na razie w wersji testowej. Admini maja dodatkowo mozliwosc kasowania danych.

Nic innego nie zostało jak pisać posty co jest do poprawy i przesylac zdjęcia do wklejenia

Opublikowano
Poprawiłem dodawanie zdjęć. W ograniczonym zakresie można dodawać fotki.

Dostep do dodawania maja tylko niektórzy uzytkownicy...


A gdzie te fotki się pokazują, bo z ciekawości dodałem jedno (ponoć dodane) i go nie widzę, ba ...nie widzę żadnych fotek ?

Opublikowano
A gdzie te fotki się pokazują, bo z ciekawości dodałem jedno (ponoć dodane) i go nie widzę, ba ...nie widzę żadnych fotek ?

Darku kliknij na rubrykę np 297 po prawej stronie rozwinie się dokładny opis a pod spodem zdjęcie:-)

Opublikowano
U mnie jak klikniesz na zdjęcie jest powiększenie może nie na cala stronę ale jednaka jest. I można coś zobaczyć:-)


Z tego co pamietam to rozwinie sie do takich rozmiarów w jakich jest oryginalne zdjecie. Trudno aby powiekszało powyżej 100% :) Pikseloza by sie niezła zrobiła... :)


W tej chwili mozna dodawac fotki tylko z linka (fotka musi byc juz w internecie). Potem dodam możliwość wgrania pliku z dysku...

Opublikowano
To jak juz tu jesteście sir yaro i eljot to może ktoś poprawi Pseudotropheusa Acei Msuli i Acei Ngara z roślinożernych na wszystkożerne.

juz ktos poprawił..

Opublikowano
juz ktos poprawił..

Dziękuje w końcu jest poprawione. Tylko mnie to trochę dziwi ze Ty nie wiesz kto grzebał w Twoim tworze?

Druga rzecz jaka jest do poprawy to P elongatus który został zmieniony na metraclime

-jeszcze jedna zmiana P socolofi jest wszystkozerna rybka a P socolofi albino juz jest roslinozen

-crabro jest miesozerny a crabro blua and golden jest wszyskozerny

Opublikowano
Tylko mnie to trochę dziwi ze Ty nie wiesz kto grzebał w Twoim tworze?

W dane nie wnikam - sporo osób ma dostep do edycji danych ryb. W kodzie moge grzebac tylko 2 osoby i tutaj wiem co sie dzieje :)

--

P socolofi jest wszystkozerna

tu bym sie kłócił. to ze po mięsie nie wyciagnie płetw nie znaczy, ze nie jest roślinożercą.

--

Druga rzecz jaka jest do poprawy to P elongatus który został zmieniony na metraclime

nie wiem o co chodzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


  • Posty

    • A miałeś w środku jakieś media, chociaż gąbkę? Jeśli nie to chyba normalne, bo pompa zasysa z dołu komory.
    • Mam kolejne pytanie. Podłączyłem sumpa testowo na tydzień czasu i woda w ostatniej komorze tam gdzie jest pompa jest najbardziej brudna(zamulona) Na powierzchni wody w tej ostatniej komorze cały czas pływają jakieś paprochy. Czy to normalne i po podlączeniu sumpa do akwarium docelowego nie będzie tego problemu?
    • U mnie układ Maison Reef & Kulfon & Saulosi sprawdza się idealnie. Szeryf w swoim rewirze toleruje jedynie o dziwo pięknie wybarwiającego się samca Saulosi. Ogólnie mam wrażenie, że Saulosi są tłem dla reszty obsady, bo pływają gdzie chcą bez reakcji reszty obsady.
    • U mnie yellow już 5 lat żyje z "roślinożerną" mbuną karmione głównie spiruliną super forte 36% i żyją, mnożą się a samiec yellow wielki jak byk. Preferencje pokarmowe yellow można między bajki włożyć, jakby od karmy roślinnej miał jakiś brak to by nie urósł taki wielki. Wcześniej też miałem yellowy, już od lat 90-tych trzymane z mbuną i zawsze karmione przewagą karm roślinnych i zawsze było ok, dopiero tutaj zauważyłem jakąś manię na punkcie preferencji zywieniowych i nawet przez jakiś czas stosowałem się do tego ale zauważyłem że to jakaś bzdura która niema żadnego znaczenia. Znaczenie mogą mieć skrajności typu mbuna z rybożerną drapieżną non-mbuna, natomiast cała mbuna może być trzymana ze sobą razem i karmiona tym samym.
    • Oczywiście możesz połączyć i przy odpowiednim podejściu będzie to funkcjonować, ale czy jeśli preferencje żywieniowe tych ryb są jednak mocno odmienne, to powinno się to robić?
    • Chipokae to mięsożerca, więc zestawienie go z roślinożernym demasoni może być problematyczne. Oprócz auratusa możesz jeszcze rozważyć loriae. 
    • hej dzieki! A jaka jest obecnie filozofia laczenia np. L. caeruleus i L.trewavasae lub C.demasoni. Pamietam, ze kiedys niejako bylo "przeciwskazane" ze wzgledu na diete? Jak obecnie do tego się podchodzi? mozna je polaczyc?
    • Żółty to najlepiej yellow ( Labidochromis caeruleus ), masz zarówno samce jak i samice intensywnie żółte.
    • Cześć   Nie wiem czy połączenie M. Fainzilberi z C. Demasoni w takim zbiorniku to do końca dobry pomysł. Miałem w klasycznej 450tce M. Fainzilberi z Msobo i panowie z tych gatunków nie miały dla siebie litości. Demasoni nie hodowałem jeszcze ale wydaje mi się, że starcie na takiej linii może być jeszcze mocniejsze. Jeśli chodzi o kolor żółty to wspomniane wcześniej Msobo zdobyły moje serce, ale gdybym miał teraz poprzedni zbiornik to zamiast Msobo umieściłbym w nim Pseudotropheus Interruptus   Jeśli natomiast połączenie Fainzilberi - Demasoni jest nieuniknione to może warto rozważyć jeszcze Auratusy jako kolejnego zawadiakę? Ewentualny nadmiar agresji rozproszyłby się na większą liczbę chuliganów.  Ekstra rybą z pięknym żółtym kolorem u samic jest też M. Chipokae  Ale one w połączeniu z Fainzilberi to już chyba zbyt mocna opozycja dla Demasonów. 
  • Tematy

  • Grafiki

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.